herb ORZEŁ Bieździedza
Victoria Kobylany   ORZEŁ Bieździedza

2010-05-05, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

Początek meczu Victoria Kobylany-ORZEŁ Bieździedza już dziś o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!

ORZEŁ rozpocznie mecz w składzie: Kuryj - Cyrulik, Malikowski, Cieniek, Kopeć - Buczyński, Zając, Witalis, Szarek - Wojdyła, M.Wilisowski

1 min - początek spotkania

5 min - bardzo groźnie pod naszą bramką, piłkę w porę wybija Buczyński

10 min - słupek po strzale Łukasza Zająca sprzed 16 metrów. Ależ było blisko!

11 min - świetna akcja ORŁA! Mateusz Wilisowski minął dwóch obrońców, dograł w pole karne, rywale za krótko wybili piłkę do której dopadł Zając, jednak strzelił nad bramką

13 min - bramka dla ORŁA!  Dominik Wojdyła mocno uderzył z dystansu, bramkarz zdołał odbić piłkę, jednak wprost pod nogi naszego napastnika, który minął obrońce i technicznym strzałem zdobył 14 bramkę tym sezonie

20 min - bramka!2:0! Artur Buczyński dośrodkował z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Dominik Wojdyła i futbolówka po odbiciu od poprzeczki wpadła do bramki

25 min - nasza drużyna ciągle atakuje i jest o klasę lepsza od Victorii

30 min - Piotr Cieniek brzydko faulowany przez rywala

35 min - Mateusz Wilisowski ukarany żółtą kartką

W najciekawszych meczach naszej grupy Dukla prowadzi 3:0, Głowienka przegrywa 0:1, a Ostoja remisuje 0:0

40 min - Marcin Cyrulik faulował rywala w polu karnym, za co sędzia dyktuje rzut karny dla Kobylan

41 min -  1:2. Łukasz Kuryj zdołał obronić jedenastkę, jednak wobec dobitki był bezradny.

43 min -  nasz bramkarz miał pretensje do swoich kolegów za brak asekuracji, po żywiołowej dyskusji otrzymał żółtą kartkę, po chwili Piotr Cieniek również obejrzał żółty kartonik

45 min - koniec pierwszej połowy

46 min - początek drugiej części. Od razu zmiana w naszym zespole: Paweł Marchewki zastępuje Mateusza Wilisowskiego

50 min - strzał Wojdyły tuż obok słupka

Ostoja Kołaczyce prowadzi 3:0

55 min - Ernest Łętowski w miejsce Jarka Szarka

57 min - groźnie pod naszą bramką. Strzał Daniela Czai nad poprzeczką

60 min - znów groźna akcja Kobylan, jednak strzał niecelny

65 min - dobra akcja ORŁA. Strzał Piotra Cienka niecelny

73 min - rzut rożny dla Victorii

77 min - Paweł Kopeć brutalnie faulowany, przerwa w grze

80 min - Artur Wilisowski zastępuje Pawła Kopcia

81 min - rzut wolny dla Kobylan sprzed 16 metrów, po rzekomym faulu

82 min -  brutalna gra gospodarzy, sypią się kartki

87 min - żółta kartka dla Witalisa

90 min - strzał z wolnego przechodzi nad bramką Kuryja

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

90 min - tracimy bramkę. Długie zagranie "na aferę". Malikowski nie trafia w piłkę, dopada do niej Daniel Czaja i trafia obok Kuryja. Zaraz potem sędzia kończy spotkanie