login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna
Aktualności:
2024-04-17
Czas na punkty.
2024-04-14
Tak blisko i tak daleko.
2024-04-10
Powalczyć o punkty.
Wyniki ostatniej kolejki:
GKS Zarzecze/Dębowiec - Sobniów Jasło
5:0
Orzeł Faliszówka - Wisłoka Niegłowice
3:0
Sparta Osobnica - ORZEŁ Bieździedza
3:1
Orzeł Lubla - Czardasz Osiek Jasielski
5:0
LKS Głowienka - Tęcza Zręcin
3:3
Kotwica Korczyna - Liwocz Brzyska
1:0
Strzelec Frysztak - Zorza Łęki Dukielskie
2:1
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Klub
Historia
Zarząd
Wywiady
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Tabela zestawienie
Statystyki drużyny
Statystyki
Drużyny młodzieżowe
Juniorzy
Galeria
Zdjęcia
Archiwalne zdjęcia
Linki
Sponsorzy
Archiwum
Kontakt
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Ilość kartek
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Czas gry
Sypień Marcin
9 bramek
Bronowicz Łukasz
3 bramki
Nizioł Marcin
2 bramki
Bronowicz Łukasz
7 asyst
Lechwar Damian
4 asysty
Cyrulik Marcin
2 asysty
Majka Kacper
1
Zając Łukasz
8
Matysik Jakub
4
Bronowicz Łukasz
10 pkt (
3 B + 7 A
)
Sypień Marcin
9 pkt (
9 B + 0 A
)
Lechwar Damian
4 pkt (
0 B + 4 A
)
Szot Marcin
1350 minut
Sypień Marcin
1234 minut
Bronowicz Łukasz
1178 minut
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
10 gości
dzisiaj:
154
, wczoraj:
517
ogółem:
4 253 046
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka
Logowanie
Zarejestruj się
Relacja spotkania
1:2
Zorza Łęki Dukielskie
Huragan Zarzecze
2017-10-01, 11:30
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Komentarzy [0]
Dodaj swój komentarz
Autor:
Treść:
pozostało znaków:
Najbliższe spotkanie
ORZEŁ Bieździedza
Kotwica Korczyna
2024-04-20, 17:00:00
Statystyki przedmeczowe »
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 15
GKS Zarzecze/Dębowiec
5:0
Sobniów Jasło
Orzeł Faliszówka
3:0
Wisłoka Niegłowice
Sparta Osobnica
3:1
ORZEŁ Bieździedza
Orzeł Lubla
5:0
Czardasz Osiek Jasielski
LKS Głowienka
3:3
Tęcza Zręcin
Kotwica Korczyna
1:0
Liwocz Brzyska
Strzelec Frysztak
2:1
Zorza Łęki Dukielskie
Tabela ligowa
A-klasa » Krosno III
1.
LKS Głowienka
40
2.
Zorza Łęki Dukielskie
39
3.
Orzeł Lubla
34
4.
Strzelec Frysztak
27
5.
Sparta Osobnica
25
6.
GKS Zarzecze/Dębowiec
25
7.
Kotwica Korczyna
23
8.
Czardasz Osiek Jasielski
21
9.
Tęcza Zręcin
15
10.
Sobniów Jasło
14
11.
Orzeł Faliszówka
13
12.
Liwocz Brzyska
13
13.
ORZEŁ Bieździedza
10
14.
Wisłoka Niegłowice
5
Sponsorzy