login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna
Aktualności:
2024-03-28
Życzenia.
2024-03-20
Ostatni test.
2024-03-17
ORZEŁ bez szans.
Wyniki ostatniej kolejki:
ORZEŁ Bieździedza - Orzeł Lubla
1:4
Tęcza Zręcin - Czardasz Osiek Jasielski
1:2
Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Osobnica
4:0
Orzeł Faliszówka - Strzelec Frysztak
2:6
GKS Zarzecze/Dębowiec - Wisłoka Niegłowice
3:2
Liwocz Brzyska - LKS Głowienka
1:7
Sobniów Jasło - Kotwica Korczyna
3:2
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Klub
Historia
Zarząd
Wywiady
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Tabela zestawienie
Statystyki drużyny
Statystyki
Drużyny młodzieżowe
Juniorzy
Galeria
Zdjęcia
Archiwalne zdjęcia
Linki
Sponsorzy
Archiwum
Kontakt
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Ilość kartek
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Czas gry
Sypień Marcin
8 bramek
Bronowicz Łukasz
3 bramki
Szot Marcin
2 bramki
Bronowicz Łukasz
6 asyst
Cyrulik Marcin
2 asysty
Lechwar Damian
2 asysty
Majka Kacper
1
Zając Łukasz
7
Cyrulik Marcin
4
Bronowicz Łukasz
9 pkt (
3 B + 6 A
)
Sypień Marcin
8 pkt (
8 B + 0 A
)
Szot Marcin
2 pkt (
2 B + 0 A
)
Szot Marcin
1170 minut
Jarecki Piotr
1080 minut
Cyrulik Marcin
1071 minut
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
11 gości
dzisiaj:
967
, wczoraj:
781
ogółem:
4 244 452
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka
Logowanie
Zarejestruj się
Relacja spotkania
4:2
LKS Pisarowce
Nafta Jedlicze
2014-08-10, 16:30
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Komentarzy [0]
Dodaj swój komentarz
Autor:
Treść:
pozostało znaków:
Najbliższe spotkanie
ORZEŁ Bieździedza
LKS Głowienka
2024-04-06, 16:00:00
Statystyki przedmeczowe »
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 13
ORZEŁ Bieździedza
1:4
Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin
1:2
Czardasz Osiek Jasielski
Zorza Łęki Dukielskie
4:0
Sparta Osobnica
Orzeł Faliszówka
2:6
Strzelec Frysztak
GKS Zarzecze/Dębowiec
3:2
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
1:7
LKS Głowienka
Sobniów Jasło
3:2
Kotwica Korczyna
Tabela ligowa
A-klasa » Krosno III
1.
Zorza Łęki Dukielskie
36
2.
LKS Głowienka
36
3.
Orzeł Lubla
28
4.
Strzelec Frysztak
23
5.
Sparta Osobnica
22
6.
Kotwica Korczyna
20
7.
GKS Zarzecze/Dębowiec
19
8.
Czardasz Osiek Jasielski
18
9.
Tęcza Zręcin
14
10.
Sobniów Jasło
13
11.
ORZEŁ Bieździedza
10
12.
Liwocz Brzyska
10
13.
Orzeł Faliszówka
10
14.
Wisłoka Niegłowice
5
Sponsorzy