Znowu mecz prawdy.

• autor: _redaktor_, 2011-04-19 10:58

Nasi gracze nie mają chwili wytchnienia. Nawet podczas Świąt Wielkanocnych nie mogą odpocząć. Już w najbliższą sobotę rozegrają kolejny mecz ligowy:
Kotwica Korczyna-ORZEŁ Bieździedza godz. 12:00
zbiórka i wyjazd o 10:00.

Po ostatnim przekonującym zwycięstwie z liderem tabeli i zdobyciu bardzo ważnych trzech punktów ORZEŁ uda się do Korczyny na mecz z... liderem. Kotwica wykorzystała potknięcie Victorii Kobylany i wskoczyła na pierwsze miejsce, które jeszcze przed dwoma tygodniami należało do... naszego zespołu. W czołówce duża rotacja, cztery drużyny bardzo blisko siebie, a do tego niezwykle silna grupa pościgowa z rewelacyjnym na wiosnę Sobniowem Jasło. Znowu nie trzeba nikogo przekonywać jak ważny będzie to mecz dla ORŁA. Naprzeciw siebie staną dwie najlepsze do tej pory drużyny A klasy, które w rundzie jesiennej podzieliły się punktami remisując 2:2. Wówczas było to bardzo emocjonujące, i ładne dla oka, widowisko. Kotwica Korczyna, która jeszcze przed rokiem występowała w klasie okręgowej, pokazała, że nie boi się otwarcie grać w piłkę, a jej celem jest powrót do wyższej klasy rozgrywkowej, co chyba dla nikogo nie jest większą tajemnicą. Według nas Kotwica prezentuje najładniejszy styl i jest murowanym faworytem do awansu. Bez wątpienia atutem tego zespołu jest gra na własnym stadionie; siedem zwycięstw w dziewięciu meczach i tylko osiem straconych bramek, najmniej ze wszystkich obok Sobniowa Jasło i Gaudium Łężyny, może naprawdę budzić uznanie. Początek rundy wiosennej w wykonaniu tego zespołu jest bardzo udany, trzy wygrane i jeden remis z pewnością nie były dziełem przypadku. Z kolei ORZEŁ do tej pory przegrał najmniej meczów, bo tylko trzy i stracił najmniej bramek na wyjeździe, bo tylko siedem(!), a rundę rozpoczął dość średnio, ale mocno wierzymy, że mecz z Kobylanami był przełomowym i teraz wszystko powinno być z górki. Bez wątpienia czeka nas kolejna bitwa, w której wszystko może się zdarzyć, a na przypadek nie będzie miejsca. Teraz każde spotkanie takie będzie, bo jakoś trudno sobie wyobrazić, żeby starcia z Burzą Rogi, Ostoją Kołaczyce, Sobniowem Jasło czy potem Gaudium Łężyny były choć ciut łatwiejsze... Póki co, Kotwica Korczyna, lider, na jego terenie, sobota, godzina 12:00- ORZEŁ jedzie powalczyć i wyszarpać jakieś punkty. Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz, bo wsparcie na pewno się przyda, a tych, którzy nie mogą się tam udać, do śledzenia relacji LIVE, którą postaramy się przeprowadzić.

autor: ~Kibic.... 2011-04-19 17:50:56

avatar redaktorku czy ty oby się jeszcze po zimie nie obudziłeś??....gdzie są zdjęcia z dotychczasowych meczy?????lenistwo i nic więcej

autor: ~kibic 2 2011-04-20 21:35:03

avatar cisza przed burzą na forum

autor: ~zal 2011-04-20 23:20:46

avatar dostaniecie 3;0

autor: ~Dwór Kombornia 2011-04-21 09:19:46

avatar Spotkają się chyba dwie najlepsze drużyny w tym sezonie i pewnie obie awansują. Pozdro i Wesołych Świąt.

autor: ~..... 2011-04-21 14:01:18

avatar KOTWICA wygra 2-0!

autor: ~orzel 2011-04-21 22:14:01

avatar kotwica wygra bo orzel zagra bez kilku podstawowych zawodnikow

autor: ~anonim 2011-04-22 22:12:51

avatar jak to kilku? dwoch pauzuje za kartki i to chyba tyle...