Orły naprzeciw siebie.

• autor: _redaktor_, 2011-04-05 16:41

Już w najbliższą niedzielę(tj.10.04) seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej:
Orzeł Faliszówka-ORZEŁ Bieździedza godz. 15:00
stadion w Kopytowej
zbiórka i wyjazd o 13:15

Tradycyjnie przed spotkaniem z tą drużyną nie wiemy co napisać. Mamy zupełną pustkę i wiadome jest tylko tyle, że to szalenie nieobliczalna i na pewno najbardziej anonimowa drużyna w A klasie. Potrafi z każdym wygrać i z każdym przegrać, mimo iż rozgrywa mecze nie na swoim boisku. Stadion, o ile oczywiście tamto miejsce można tak nazwać, w Leśniówce nie został dopuszczony, więc gracze tego zespołu zmuszeni są występować w pobliskiej Kopytowej. Skupmy się jednak nie na boisku, lecz na rywalu. Siedem zwycięstw, siedem porażek i jeden remis to bilans naszego imiennika w tym sezonie. Imponujący nie jest, ale to o niczym nie świadczy. Ósme miejsce w tabeli też nie powala na kolana, więc wniosek jest jeden- nasza drużyna jest faworytem tego pojedynku i każdy inny wynik jak wygrana wicelidera będzie dużą niespodzianką. Tyle tylko, że piłka nożna jest grą, w której niczego nie można być pewnym o czym boleśnie przekonaliśmy się chociażby w tamtym sezonie. Również byliśmy faworytem, a przegraliśmy 3:4, po nienajlepszym meczu, rozgrywanym zresztą w warunkach, które śmiało można nazwać anormalnymi. Wyjazdy z tym zespołem jakoś nigdy nam nie "leżały" i zawsze trudno było nam się odnaleźć w starciu z Damianem Waliszko i spółką. Odmiennie jest z meczami u siebie, bo nie daliśmy się pokonać Faliszówce, w ubiegłej rundzie pewnie zwyciężając 3:0 po dwóch trafieniach Dominika Wojdyły i jednym Piotra Cieńka. Może więc nadeszła odpowiednia chwila, żeby przełamać złą passę przegranych meczów wyjazdowych z Orłem Faliszówka i tym samym zdobyć cenne trzy punkty zacierając złą plamę po ostatniej porażce z LKS Głowienka, która, miejmy nadzieję, była wypadkiem przy pracy. Nasz zespół ma coś do udowodnienia i liczymy, że uczyni to właśnie poprzez dobrą grę i dopisanie do swojego dorobku trzech oczek. Nie ukrywajmy, chcąc coś osiągnąć, trzeba ten mecz po prostu wygrać, tym bardziej, że potem czekają na nas Victoria Kobylany i Kotwica Korczyna, z którymi punkty trzeba będzie nie tyle wywalczyć co wydrzeć i wyszarpać.  Serdecznie zapraszamy kibiców do Kopytowej na godzinę 15:00 oraz do śledzenia relacji na żywo!

autor: ~anonim 2011-04-06 21:47:04

avatar www.lksorzeljuniorzy.futbolowo.pl nowa strona juniorów ORŁA!!!

autor: ~Maxuel 2011-04-07 23:00:57

avatar życzę Orłowi zwycięstw i bardzo kibicuję ... ale najbliższe mecze zadecydują o awansie, Orzeł ma na plecach ma mocne ekipy i jak piór nie upuści to poleci dalej...po historyczny awans "kiedy jak nie teraz"... powodzenia !!!!

autor: ~Czajkuś 2011-04-10 10:22:54

avatar 1:2 dla orła..