Tak miało być.

• autor: _redaktor_, 2011-03-27 19:16

Huragan Jasionka-ORZEŁ Bieździedza 0:2
bramki: Wojdyła oraz Zając

ORZEŁ: 1.Kuryj- 5.K.Wilisowski, 6.Malikowski, 4.Zając, 16.Kopeć- 17.Łętowski, 2.Cieniek, 7.Wojdyła, 9.Cyrulik- 14.Szarek, 11.M.Wilisowski(10.Marchewka)

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo klasy A seniorów ORZEŁ Bieździedza pokonał na wyjeździe Huragan Jasionka 2:0. Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, podczas którego można było jeszcze odczuć klimat zimowy, nie tylko z powodu zimna, ale postawy zawodników i ich gry. Nasz zespół objął prowadzenie po akcji Marcina Cyrulika i dośrodkowaniu w pole karne wprost pod nogi Jarka Szarka, ten strzelił, ale świetną interwencją popisał się bramkarz rywali, a przy dobitce Dominika Wojdyły był już bezradny. W drugiej połowie Huragan próbował atakować i stworzył sobie kilka okazji na strzelenie gola, ale znakomicie w naszej drużynie spisywał się Łukasz Kuryj. W końcówce ORZEŁ zdobył drugą bramkę po wrzutce z rzutu rożnego Ernesta Łętowskiego i strzale Łukasza Zająca pod poprzeczkę z najbliższej odległości. Gratulujemy całej drużynie zdobycia trzech punktów!

autor: ~junior 2011-03-28 14:34:13

avatar Gratulacje dobry mecz i oczywiście zwycięstwo

autor: ~kulpat 2011-03-28 20:24:59

avatar Tratulacje dla zespolu i trenera Piotra Cienka za bardzo dobry mecz i poczatek rundy rewanzowej.Trenerze zespol orla pod twoja reka robi duze postepy i widac ze czas spedzony z druzyna owocuje dobra gra i kilkoma mlodymi wychowankami .Dziekujemy.

autor: ~xxxxxx 2011-03-29 02:09:43

avatar najbliższej odległości... czyli? naucz ze sie pisac

autor: ~kibic ULKS 2011-03-30 20:11:02

avatar Jaki tam dobry mecz Panowie... nuda wiało przez całe spotkanie a nie jedna ani druga drużyna nie zagrała nic nadzwyczajnego... jak na lidera to spodziewałem sie że ładniej zagracie no ale to początek sezonu także nie ma sie co dziwić... w każdym badz razie gratuluje wygranej...