Remis w Dukli.

• autor: _redaktor_, 2011-03-12 14:47

Przełęcz Dukla-ORZEŁ Bieździedza 2:2
bramki dla naszego zespołu: Wojdyła oraz Marchewka

ORZEŁ: Kuryj - Buczyński, Cieniek, K.Wilisowski, Kopeć - Łętowski, Witalis, Lechwar, Cyrulik - M.Wilisowski, Wojdyła. Grał także: Marchewka

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza zremisował z tamtejszą Przełęczą 2:2. Relacji z powodu nieobecności na tym spotkaniu po prostu nie będzie. W związku z tym, że nie wiemy, co, gdzie i w jaki sposób to nie mamy zamiaru "czarować" i pisać bajek, a kopiować czy zmieniać czyichś słów nam nie wypada- to nie fair, tak się nie robi. Dlatego wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej odsyłamy na stronę Przełęczy Dukla(kliknij tutaj). Relacja przygotowana przez pana Bogusława Szczurka, przekazana również nam osobiście wraz ze zdjęciami drogą mejlową, jest naprawdę świetna i nawet nie mielibyśmy prawa się z nią równać. Pokazuje w sposób obiektywny to, co działo się na boisku i za to właśnie, nie od dziś zresztą, bardzo cenimy pana Bogusława i jego pracę. Za pomoc, przekazywane doświadczenie i naukę bardzo dziękujemy! Od siebie możemy dodać tylko tyle, iż trener Piotr Cieniek, mimo wielu problemów, m.in. związanych ze skompletowaniem składu, był zadowolony z postawy drużyny, która zagrała całkiem dobrze stwarzając sobie kilka dogodnych okazji bramkowych oraz strzelając dwie, bardzo piękne zresztą, bramki autorstwa Dominika Wojdyły oraz Pawła Marchewki. Remis z zespołem z okręgówki jest dobrym prognostykiem przed zbliżającą się rundą wiosenną, która nomen omen, startuje już za dwa tygodnie. Martwią urazy Mateusza Wilisowskiego, Dominika Wojdyły oraz Pawła Kopcia, ale miejmy nadzieję, że nie będą one na tyle poważne, że potrzebna będzie dłuższa przerwa w grze. Wkrótce do składu powinien również wrócić Paweł Malikowski. Mało prawdopodobne jest, że na wiosnę w naszym zespole zobaczymy, trenujących i grających w sparingach, Wiktora Cyrana i Konrada Kukowskiego.

Grali nasi ligowi rywale:
Wisłoka Nowy Żmigród-Ostoja Kołaczyce 2:2
Huragan Jasionka-Wrzos Krempna 9:0