Po kolejną wygraną.

• autor: _redaktor_, 2010-09-15 22:14

Już w najbliższą niedzielę(tj.19.09) seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
Burza Rogi-ORZEŁ Bieździedza godz. 16:30
zbiórka i wyjazd o 14:45 >>relacja LIVE!<<

Ani się nie obejrzeliśmy, a za nami już pięć kolejek nowego sezonu. Pięć bardzo trudnych, ale też udanych meczów w wykonaniu naszego zespołu. Jednak przed zawodnikami ORŁA kolejne niezwykle trudne, jak nie nawet trudniejsze od tych poprzednich spotkania. Wyjazd do Rogów, domowe derby z Ostoją i wyjazd do Sobniowa to seria, w której nieźle trzeba będzie się namęczyć, żeby "zarobić" punkty. Nie wątpimy jednak, że ORŁA stać na odniesienie korzystnych rezultatów w każdym z tych meczów. Skupmy się jednak na najbliższym przeciwniku. Burza Rogi jest zespołem nieobliczalnym i tak naprawdę może wygrać z każdym o czym mogliśmy się przekonać jeszcze w tamtym sezonie. Zawodnicy tego zespołu mając "nóż na gardle" potrafili wygrać z liderem Przełęczą Dukla, a także ograć naszych graczy i to na stadionie w Bieździadce 2:0. Fakt faktem, że ORZEŁ podszedł do tego meczu "na luzie" myśląc, że sam się wygra. Burza wykazała się niesamowitą walecznością i ambicją dzięki czemu rzutem na taśmę zdołała się utrzymać w A klasie. W myśl zasady "co cię nie zabije to cię wzmocni" jesteśmy pewni, że Burza Rogi jest teraz zespołem lepszym nawet mimo zmian personalnych w przerwie letniej. W tym sezonie gracze tego zespołu w pięciu meczach zanotowali trzy zwycięstwa i dwie porażki co wyniosło ich na trzecie miejsce w tabeli. Będzie to więc kolejny mecz czołowych drużyn, a o końcowym wyniku mogą zadecydować niuanse. Jesteśmy jednak przekonany, że jeśli ORZEŁ zagra "swoje" to powinien zgarnąć komplet punktów. Serdecznie zapraszamy na ten mecz oraz na relację LIVE!

Orliki(poniedziałek, 20.09):
Sparta Osobnica-ORZEŁ Bieździedza godz. 16:00
zbiórka i wyjazd o 15:00.