• autor: _redaktor_, 2010-09-12 18:31

ORZEŁ Bieździedza-Kotwica Korczyna 2:2
bramki dla naszego zespołu: Cyrulik oraz Wojdyła

ORZEŁ: 12.Gustek- 15.Buczyński, 6.Malikowski, 22.Zając, 16.Kopeć- 9.Cyrulik, 8.Witalis, 20.Cieniek(5.K.Wilisowski), 18.Kamiński(13.Lechwar)- 77.Wojdyła, 11.M.Wilisowski(10.Marchewka)

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo klasy A seniorów ORZEŁ Bieździedza zremisował na własnym stadionie ze spadkowiczem z okręgówki-Kotwicą Korczyna 2:2. Spotkanie fatalnie zaczęło się dla naszych graczy; już w pierwszej akcji stracili bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale głową obok Tomka Gustka, zastępującego Łukasza Kuryja, który musiał wyjechać służbowo na kilka dni. ORZEŁ wziął się "do roboty" jednak do przerwy nie zdołał strzelić gola. Najbliżej szczęścia dwukrotnie był Grzegorz Kamiński, który najpierw otrzymał świetne "crossowe" podanie od Piotra Cieńka jednak źle trafił w piłkę, a potem nieznacznie był wolniejszy od bramkarza. Na drugą połowę nasi gracze wyszli bardzo zmotywowani i już po kilku minutach był remis 1:1. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Grzegorza Kamińskiego z lewej strony boiska Marcin Cyrulik był tym, który ostatni dotykał piłki, która wpadła do siatki. Chwilę później potężny strzał z dystansu oddał Łukasz Zając, bramkarz zdołał odbić piłkę do której dopadł Dominik Wojdyła i strzałem w "długi róg" z lewej nogi zdobył drugiego gola dla ORŁA. Niestety, goście zdołali wyrównać po nie najlepszym zachowaniu się Marcina Cyrulika do spółki z Arturem Buczyńskim i strzale gracza rywali sprzed pola karnego. Futbolówka po rykoszecie wpadła do siatki całkowicie myląc Tomka Gustka.  W końcówce spotkania jeden z graczy Korczyny sfaulował bez piłki Artura Buczyńskiego za co otrzymał czerwoną kartkę. Nasz gracz też nie był bez winy- za prowokację zobaczył żółty kartonik. Gratulujemy całej drużynie zdobycia jednego punktu! Już w środę kolejny mecz- zaległy z Victorią Kobylany o 16:30. Zapraszamy na relację LIVE jak i na samo spotkanie do Kobylan!