Podtrzymać świetną passę.

• autor: _redaktor_, 2010-09-01 11:19

Już w najbliższą niedzielę(tj.5.09) seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
Victoria Kobylany-ORZEŁ Bieździedza 16:30
zbiórka i wyjazd o 14:30

Po trzech kolejkach nowego sezonu nasi gracze są jedynym zespołem,  który nie stracił jeszcze punktów. Trzy bardzo dobre mecze i trzy pewne zwycięstwa sprawiły, że ORZEŁ znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli, a jak wiemy rywale przeciwko właśnie takim zespołom mobilizują się najbardziej i chcą "ograć" lidera jak nikogo innego. W czwartej kolejce A klasy ORZEŁ Bieździedza podejmie na wyjeździe Victorię Kobylany, która niezbyt dobrze rozpoczęła ten sezon. Zwycięstwo, remis i porażka to dorobek naszych najbliższych rywali. Victoria Kobylany jest drużyną doświadczoną i jedną z lepiej grających w A klasie. Nie ulega wątpliwości, że atut własnego boiska też może mieć duży wpływ na wynik tego pojedynku. W ubiegłym sezonie nasz zespół na inaugurację przegrał 2:4, by na wyjeździe po rewelacyjnym meczu nieszczęśliwie zremisować 2:2, mimo prowadzenia 2:0, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Miejmy nadzieję, że gracze naszej drużyny wyciągną wnioski z tamtego meczu i nie pozwolą sobie już tak "frajersko" oddać punktów. To spotkanie może mieć też inne oblicze, na przeciw siebie staną Dominik Wojdyła i Daniel Czaja, którzy w ubiegłym sezonie do ostatniej kolejki rywalizowali o miano najlepszego strzelca A klasy. Górą okazał się nasz napastnik, strzelając jedną bramkę więcej. Liczymy, że ORZEŁ zagra kolejny dobry mecz i przywiezie do domu punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Kobylan, a tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą tam być do śledzenia relacji LIVE, która zostanie przeprowadzona na naszej stronie!

autor: ~kibol 2010-09-03 13:01:24

avatar pinpka nie bedzie