• autor: _redaktor_, 2010-07-21 20:25

LKS Dębowiec-ORZEŁ Bieździedza 1:3
bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wojdyła, Szarek oraz Marchewka

ORZEŁ: Kuryj- Cyrulik, Cieniek, K.Wilisowski, Kopeć- Szarek, Wojdyła, Witalis, Nizioł(Buczyński)- M.Wilisowski(Czajka), Marchewka

W sparingowym meczu piłkarskim ORZEŁ Bieździedza pokonał na wyjeździe beniaminka A klasy- drużynę Dębowczanki Dębowiec 3:1. Od samego początku nasz zespół narzucił swój styl gry i nie pozwalał na zbyt wiele rywalowi. Nieoczekiwanie jednak to gospodarze objęli prowadzenie po wyjściu z kontrą, wrzutce i strzale głową jednego z graczy. ORZEŁ wyrównał za sprawą Dominika Wojdyły, który minął kilku rywali niczym tyczki na treningu i technicznym strzałem tuż przy słupku nie dał szans bramkarzowi Dębowca. Chwilę później Artur Buczyński, pobiegł prawą stroną boiska i w pełnym biegu dośrodkował w pole karne, gdzie Jarek Szarek mocnym uderzeniem z pierwszej piłki zdobył drugą bramkę na ORŁA. W drugiej połowie wynik meczu ustalił Paweł Marchewka strzałem głową po dobrym dośrodkowaniu Mateusza Wilisowskiego z prawego skrzydła.