Lekcja pokory dla zawodników ORŁA.

• autor: _redaktor_, 2010-04-17 12:47

ORZEŁ Bieździedza-Sparta Osobnica 2:4
bramki dla naszego zespołu: Buczyński oraz Cieniek

ORZEŁ: Kaleta- Cyrulik, Malikowski, Hendzel, Kamiński- Buczyński, Cieniek, K.Wilisowski, Szarek- Wojdyła, Marchewka

W sparingowym meczu piłkarskim ORZEŁ Bieździedza przegrał na własnym stadionie z dziewiątą drużyną B klasy- Spartą Osobnica 2:4. Spotkanie było ciekawym widowiskiem, jednak to goście częściej stwarzali sobie dogodne okazje bramkowe. Nasi gracze przeszli jakby obok tego meczu i w żadnym stopniu nie przypominali siebie chociażby z ostatnich sparingów. Początek meczu nie zapowiadał porażki. Piotr Cieniek ładnie zamknął dośrodkowanie Jarka Szarka z rzutu rożnego i dograł na środek pola karnego do Artura Buczyńskiego, który zwiódł obrońcę i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Sparta wyrównała po rzucie karnym sprokurowanym przez Jarka Hendzla. Chwilę później Artur Buczyński pobiegł prawą stroną boiska, dograł przed 16 metr do Piotra Cieńka, a ten mocnym uderzeniem zdobył drugą bramkę, i jak się później okazało, ostatnią w tym meczu dla ORŁA. Jeszcze przed przerwą goście przeprowadzili ładną akcję wykończoną celnym uderzeniem z pola karnego obok bezradnego Adama Kalety. W drugiej części gry Sparta zdobyła jeszcze dwie bramki, które były efektem ładnych, zespołowych akcji. Przy ostatnim golu nieco lepiej mógł się zachować nasz bramkarz, który po niezbyt groźnym uderzeniu z rzutu wolnego wychodząc niezdecydowanie z bramki przepuścił futbolówkę, a ta wpadła do siatki. Warto zaznaczyć, iż w ubiegłym roku mniej więcej o takiej porze ORZEŁ będąc jeszcze w B klasie również grał ostatni sparing przed rundą ze Spartą Osobnica i... również przegrał, także dwoma bramkami(1:3), a później na koniec sezonu w wielkim stylu awansował do A klasy... Być może i teraz nasz zespół potrzebował typowej lekcji pokory przez co w meczach o punkty stanie się jeszcze mocniejszy tak jak to było w ubiegłym roku. Miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

autor: ~anonim 2010-04-17 13:25:42

avatar Jak się gra bez 6 podstawowych zawodników to tak jest : Kuryja,Kopcia,Witalisa,Zająca,Łętowskieg o,M.Wilisowskiego... itp to tak jest... ale przyda się ta porażka na pewno :)

autor: ~kibic 2010-04-17 16:06:09

avatar Ma ktoś plyte z meczów do pozyczenia zebym mogl skopiowac??

autor: ~kibic 2010-04-17 17:02:06

avatar no pieknie oby caly sezon niebyl w takim stylu

autor: ~anonim 2010-04-17 17:10:49

avatar ty sie nazywasz kibicem???

autor: ~krytyk 2010-04-17 17:12:36

avatar co to za wytlumaczenie to ze nie bylo tylu sklad nie byl zly przetrenowani albo slabi

autor: ~Daniel 2010-04-17 17:58:00

avatar Ale o co wam chodzi ....... to był sparing ..... grali zawodnicy którzy nie grają ze sobą na co dzień, testowany był Grzesiek który sporo czasu nie grał, niektóre osoby prosto z pracy na mecz po nocy przyjechały i mogły być zmęczone, a bramkarz też nie pierwszej klasy !!

autor: ~ฬคςєк 2010-04-17 17:59:17

avatar Słaby to jesteś TY !!! to tylko swobodna sobotnia przedpołudniowa gierka!a z ty składem to się zgodzę , bo patrząc na grę niektórych zawodników było fatalnie.Faktycznie brakowało kilku czołowych graczy którzy ciągli ten nasz jesienny wózek.Czekamy na przyszłą niedzielę i wyjazd do Jasionki,niech będzie nas jak najwięcej!pomóżmy naszym graczom!!! AVE!!! "Bądź dumny-jesteś Polakiem"

autor: ~anonim 2010-04-17 21:03:31

avatar czyżby był autobus że piszesz oby było nas jak najwiecej???

autor: ~krytyk 2010-04-18 10:09:59

avatar popiszemy po Jasionce

autor: ~kibic 2010-04-18 11:41:22

avatar może i lepiej sie stało. chociaz przegrac z takim zespolem... ale to tylko sparing. oby w rundzie nie bylo takich wtop. powodzenia panowie juz w niedziele w jasionce!

autor: ~anonim 2010-04-18 11:43:49

avatar co to znaczy z takim zespołem? wcale nie uwazam żeby sparta była gorszą drużyną. Od kiedy pamiętam jak jeszcze orzeł grał w klasie B to zawsze były mecze wyrównane

autor: ~kibic 2010-04-18 12:15:53

avatar z takimj zespolem znaczy b klasowym czyli teoretycznie slabszym