Tempo potwierdziło dominację.

Tempo Nienaszów - ORZEŁ Bieździedza 2:1
1:0 W.Kiełtyka 23                     1:1 Rachowicz 28
2:1 K.Kiełtyka 66-wolny

Tempo: Jurczyk - K.Kisielewicz (80, S.Kisielewicz), Pęcak, Musiał, Świątek - Skuba (46, Kuciński), Gierlasiński, K.Kiełtyka, Sarna (68, I.Kiełtyka) - W.Kiełtyka (85, Tomasik) - Majka (60, I.Sajdak).
ORZEŁ: Kmiecik(68, Wojnar) - Gwiżdż, Zając, T.Sikora, Lechwar - Rachowicz, Czajka, Malikowski, S.Sikora (84, Łuc) - Kulig - Świędrych.

Sędziował: Sławomir Rak. Żółte kartki: K.Kisielewicz, W.Kiełtyka.

W przedostatnim meczu sezonu 2017/2018 ORZEŁ Bieździedza przegrał na wyjeździe z Tempem Nienaszów 1:2. Pozostałe wyniki wraz ze strzelcami w rozwinięciu.
Powiedzieli po meczu:
Sławomir Sienicki, trener ORŁA: Mimo, że zabrakło kilku zawodników to muszę przyznać, że zagraliśmy niezłe spotkanie. Na tle Tempa wyglądaliśmy dobrze, choć wiadome, że to rywale prowadzili grę, a ORZEŁ kontrował. Po jednej z nich Dawid Rachowicz strzelił wyrównującego gola, a chwilę wcześniej Dominik Świędrych trafił w poprzeczkę. Decydująca bramka padła z rzutu wolnego z szesnastu metrów i strzale nad murem. Mam wrażenie, że zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Łukasz Czajka był faulowany i należał nam się rzut karny, ale sędzia nie zareagował. W ostatniej minucie gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o punkt. Dziękuję chłopakom za walkę i zaangażowanie. Nie poddali się tylko dzielnie walczyli do ostatnich chwil.
Andrzej Ruciński, kierownik Tempa: Mecz był toczony w wakacyjnym klimacie, bo obie drużyny o nic już nie grają. Nie brakowało jednak akcji i strzałów z obu stron. Tempo dłużej utrzymywało się przy piłce, a ORZEŁ postawił na kontry, które były groźne. Wygraliśmy, ale remis byłby sprawiedliwym wynikiem. Karny? Obiektywnie patrząc to trzeba to gwizdać.
Dominik Świędrych: Nie było źle na tle drużyny, która przecież wygrała ligę. Wynik 2:1 to żaden powód do wstydu, a mogliśmy zrobić niespodziankę, bo sytuacji nie brakowało. Trafiłem w poprzeczkę, ale trochę przypadkowo, bo przeciwnik mnie nastrzelił. Skład był mocno zmieniony, a szansę dostał Tomek Gwiżdż, który dopiero startuje w seniorskiej piłce i to rozegranie trochę szwankowało. Za tydzień ostatni mecz i trzeba dobrze pożegnać te rozgrywki.
Roland Kmiecik: Od początku chcieliśmy grać swoje i ten plan był realizowany. Przegraliśmy trochę pechowo, bo Tempo jakoś nas nie stłamsiło i nie zepchnęło do defensywy. Stracone bramki? Przy pierwszej trudno było mi cokolwiek zrobić, bo strzał był mocny, a przy wolnym? Hmm... Ustawiłem mur i stanąłem tam, gdzie mnie uczono od najmłodszych lat. Przeciwnik uderzył precyzyjnie nad nim i mimo interwencji nie sięgnąłem piłki. Cieszę się, że ten sezon już się kończy i udało się wywalczyć utrzymanie, ale wszystkim potrzeba odpoczynku i psychicznego ochłonięcia.

Zamczysko Odrzykoń - Zamczysko Mrukowa 3:1 (3:0) R.Guzik 14, Koszela 18, Zaremba 31 - K.Kmiecik 73;
Orzeł Faliszówka – Huragan Zarzecze 1:3 (1:1) M.Waliszko 10  – Limberger 20, Półchłopek 55-karny, Witusik 65;
LKS Czeluśnica – LKS Moderówka 10:1 (5:1) Samborski 13, 27, 38, Zychowicz 35, 79, Witusik 49, 81, Sabik 75, 78, Wiklowski 45 – Gałuszka 22;
Sobniów Jasło – Standart Święcany 7:0 (3:0) B. Klich dwie, Sury, K. Klich, Serwa, Buba, K.Kukowski;
Zorza Łęki Dukielskie – Iwełka Iwla 7:1 (5:1) Dziadosz 5, 30, 37, 51, Meier 15-karny, Lichtarski 27, Mazur 77 – Woźniak 25;
Orzeł Lubla – Nafta Chorkówka 5:0 (1:0) S. Majewski 30, 65, M. Majewski 55, Szot 75, Bober 85-karny.

autor: ~asdas 2018-06-17 21:36:24

avatar jak najbardziej poprawne stwierdzenie: iście wakacyjny meczyk o nic

autor: ~Anger 2018-06-17 23:19:26

avatar Orzeł skazywany przed tym spotkaniem na pożarcie i hokejowy wynik z Tempem potrafił nawiązać walkę! Nienaszów jak na lidera przystało powinien mecz rozstrzygnąć w pierwszej połowie, pokazując że sezon jest jego. A jak wyszło ? Orzeł podszedł do meczu z pełną koncentracją czy Tempo zbagatelizowało przeciwnika ?

autor: ~anonim 2018-06-18 14:46:17

avatar Moze nie bagatelizacja przeciwnika, a brak większej stawki w tym meczu, albo moze nieobecność trenera lub części podstawowych graczy. Kota nie ma, to myszy harcują. Obiektywnie patrząc Orzeł zagrał dobre zawody, przy odrobinie więcej szczęścia wynik mógł być nieco inny. Orzeł rzeczywiście cofnął się i stawiał na kontry. Widać było ze nie mieliby sił wybiegać pełnych 90 minut.

autor: ~kibicccc2018 2018-06-18 15:46:09

avatar Jeśli Nienaszów jest liderem klasy A to to jest jakieś duże nieporozumienie. A klasa wróci po pierwszym sezonie.

autor: ~do Anger 2018-06-18 16:42:27

avatar może nie koniecznie zlekcewazyło rywala brak rownież paru podstawowych zawodników 2/3 ale to nie wymowki mecz ze strony Tempa przecietny sam liczyłem na lepsza gra. pozdrawiam i powodzenia

autor: ~yyy 2018-06-18 20:54:08

avatar tempo w sobote mialo zakonczenie sezonu :P