0:1 Karol Wilisowski 4   0:4 Lechwar 66
0:2 Lechwar 51             0:5 Palar 88
                               0:3 Dziok 64

ORZEŁ: Kmiecik (46, Wojnar) - Dziok (70, Karol Wilisowski), Zając (17, Kulig), T.Sikora (59, Osika), Karol Wilisowski (46, M.Kaleta) - Lechwar (73, Palar), Sienicki, Szot, Dziak (65, Caputa) - Rachowicz - Stasiak (80, Lechwar).

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza pokonał LKS Lubatowa 5:0. Nasza drużyna od pierwszych minut przejęła inicjatywę i nie oddała jej do końcowego gwizdka, sporadycznie dając szansę rywalowi na przedostanie się w pole karne. Podopieczni Sławomira Sienickiego długo utrzymywali się przy piłce, wymieniali mnóstwo podań i stworzyli wiele okazji bramkowych. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Karol Wilisowski, który ładnie zamknął akcję na lewym skrzydle i wykorzystał podanie Marcina Szota, strzelając w kierunku dalszego słupka. Kilka chwil po zmianie stron Damian Lechwar wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Huberta Dziaka i z najbliższej odległości podwyższył rezultat. W 64. minucie nasza drużyna wyszła z szybką kontrą, a sytuację sam na sam po asyście Daniela Kuliga wykorzystał jego starszy imiennik- Dziok i było 3:0. Po chwili Damian Lechwar zdecydował się na indywidualną akcją i pognał z własnej połowy, mijając kilku rywali, po czym nie pomylił się w sytuacji "jeden na jednego" z golkiperem Lubatowej. Wynik meczu sprytnym uderzeniem ustalił Mateusz Palar, finalizując dośrodkowanie z rzutu rożnego Dawida Rachowicza.