Kolejna porażka ORŁA.

ORZEŁ Bieździedza - Huragan Zarzecze 1:3
0:1 Kulczycki 64                          0:3 Krupa 87
0:2 Mosoń 85                              1:3 Kulig 89

ORZEŁ: Jarecki - Kaleta (75, Włodarczyk), Fara (71, S.Sikora), Czerkowicz, Lechwar - Stasiak, Ł.Czajka, Kulig, Sienicki - Dziak (84, T.Sikora) - Rachowicz.
Huragan: Filip - Krupa (89, Paryś), Bernacki, Witusik, B.Pierzowicz - D.Limberger, Chrząszcz, Martowicz (87, D.Pierzowicz), Kulczycki (75, Tutaj) - Półchłopek (16, Rajdek) - Mosoń.

Sędziował: Mariusz Szczepanik.

W meczu VII kolejki krośnieńskiej A klasy seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na własnym stadionie z Huraganem Zarzecze 1:3. Jeśli ktoś upatrywał szansy na zdobycie jakichkolwiek punktów w starciu z rozpędzonym liderem to musiał się mocno rozczarować, a marne staje się usprawiedliwienie, że przez znaczą część zawodów nasza drużyna dotrzymywała kroku przyjezdnym. Od pierwszych minut na boisku zwyczajnie wiało nudą; cofnięty ORZEŁ czekał na atak rywala, który w głównym stopniu opierał się na długich zagraniach Dariusza Bernackiego w kierunku rosłego Zbigniewa Mosonia. W 13. minucie Hubert Dziak przymierzył głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Sławomira Sienickiego, ale na posterunku był bramkarz Huraganu, parując piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi jeden z zawodników gości przestrzelił z dziesięciu metrów po wrzutce z autu i zamieszaniu podbramkowym. Jeszcze przed przerwą dzięki fantastycznej interwencji Piotrka Jareckiego w sytuacji sam na sam ORZEŁ pozostał przy życiu. W doliczonym czasie pierwszej połowy nasz bramkarz musiał jednak wyjmować piłkę z siatki, ale gol nie został uznany, bo sędzia dopatrzył się spalonego. Po zmianie stron gracze Zarzecza wyglądali na zdeterminowanych i błyskawicznie ruszyli do ofensywy; najpierw Grzegorz Czerkowicz w ofiarny sposób zażegnał niebezpieczeństwo po zagraniu wzdłuż bramki, a po chwili Piotrek Jarecki instynktownie sparował futbolówkę nad poprzeczkę po bombie z rzutu wolnego Dariusza Bernackiego. ORZEŁ próbował odgrażać się kontrami, a po jednej z nich Hubert Dziak trafił do celu dobijając piłkę po uderzeniu w słupek Dawida Rachowicza, jednak to trafienie nie zostało zaliczone, bo w górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego. W 58. minucie mogło, a nawet powinno być 0:1, lecz Zbigniew Mosoń tylko w sobie znany sposób spartaczył okazję jeden na jednego uderzając niecelnie. "Co się odwlecze to nie uciecze" wkrótce dało uzasadnienie i Tomasz Kulczycki z bliskiej odległości dał prowadzenie swojej drużynie; piłka po drodze odbiła się jeszcze od Marcina Kalety i wpadła do siatki, całkowicie myląc naszego golkipera. Nasza drużyna postawiła wszystko na jedną kartę i zaatakowała, z czego bezwzględnie skorzystali przyjezdni, strzelając dwie kolejne bramki w odstępie kilku chwil. Na 2:0 podwyższył Zbigniew Mosoń, celnie uderzając głową po wrzutce z rzutu rożnego, a trzeciego gola zapisał na swoje konto Michał Krupa, dopełniając formalności z kilku metrów. Honor ORŁA uratował Daniel Kulig, który najlepiej odnalazł się w polu karnym rywala po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Pozostałe wyniki wraz ze strzelcami w rozwinięciu.

Tempo Nienaszów – Standart Święcany 9:3 (5:0) K.Kiełtyka 1, 37, W.Kiełtyka 4, 12, Książkiewicz 39-karny, 64, 78, Walczyk 50, Świątek 87 – Korczak 56, Słowik 79, Kozłecki 82;
Sobniów Jasło – Zamczysko Odrzykoń 2:1 (1:0) Żuraw 27, B.Klich 90+1 – Urbanek 68;
Zorza Łęki Dukielskie – LKS Czeluśnica 1:0 (1:0) Mazur 39;
Zamczysko Mrukowa – LKS Moderówka 4:0 (1:0) D.Stachurski 44, Kmiecik 61, Bilski 75, Baciak 81;
Iwełka Iwla – Nafta Chorkówka 4:1 (0:0) Mastej 50, Ukleja 53, Woźniak 84, 88 – Żołna 67;

Orzeł Lubla – Orzeł Faliszówka 4:6 (2:2) Urbanek 31, Lubaś 44, Szot 47, Hendzel 70 – Paluch 30, 36, 50, 55, Majkut 74, D.Waliszko 88;

autor: ~Anomin 2017-09-19 16:15:45

avatar A gdzie są ci zawodnicy co grali w sparingach? Gdzie są tacy zawodnicy jak Potrawski? Lejkowski? Palar? Może oni by ruszyli by coś ten zespół?

autor: ~kibic orła 2017-09-20 09:04:20

avatar a czy można się spodziewać filmu z meczu ?

autor: ~ananas 2017-09-21 16:30:50

avatar i kolejna i kolejna... ile jeszcze razy przegracie ?

LKS LubatowaORZEŁ Bieździedza
LKS Lubatowa   ORZEŁ Bieździedza