• autor: _redaktor_, 2017-07-20 20:08

ORZEŁ Bieździedza - GKS Team 5:0
bramki: Potrawski, Rachowicz, Ł.Czajka, Sienicki, Palar.

ORZEŁ: Kmiecik (46, Wojnar) - M.Kaleta (71, Karol Wilisowski), Bronowicz (46, Szot), Osika (71, Bronowicz), Karol Wilisowski (46, Fara) - Rachowicz (46, S.Sikora), Sienicki (46, T.Sikora), Ł.Czajka, Włodarczyk (71, Rachowicz) - Kulig (71, Sienicki) - Potrawski (75, Palar).
W pierwszej połowie w drużynie gości bronił Kacper Wojnar, w drugiej Roland Kmiecik.

W pierwszym letnim meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym stadionie GKS Team 5:0. Spotkanie przez pełne 90 minut toczyło się pod dyktando naszego zespołu, który długo utrzymywał się przy piłce i na niewiele pozwalał rywalowi. ORZEŁ wymieniał mnóstwo podań, często na jeden kontakt i próbował przedostawać się pod pole karne mocno cofniętej ekipy gości. Wynik otworzył sprawdzany w ORLE, Krzysztof Potrawski, który wykorzystał zagranie wzdłuż bramki od włączającego się Karola Wilisowskiego. Na 2:0 podwyższył Dawid Rachowicz, pewnie wykorzystując sytuację sam na sam po prostopadłym podaniu Sławomira Sienickiego. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał się Łukasz Czajka, celnie uderzając z około 12 metrów po asyście Patryka Fary. Kolejne trafienie było autorstwa trenera ORŁA, Sławomira Sienickiego, który technicznym uderzeniem sprzed szesnastki zmusił do kapitulacji Rolanda Kmiecika. Ostateczny cios zadał Mateusz Palar, dobijając futbolówkę po strzale Łukasza Czajki. W sobotę kolejny sparing naszego zespołu; na stadionie w Bieździadce z LKS Czeluśnica o godz. 17:00.