W starciu Orłów lepszy ten z Bieździedzy.

• autor: _redaktor_, 2017-02-05 15:43

Orzeł Faliszówka - ORZEŁ Bieździedza 2:3
1:0 Wrona 31                       2:2 Szot 75-karny
1:1 Sienicki 51                     2:3 nowy zawodnik II 89
2:1 K.Paluch 68

ORZEŁ: Jarecki (46, Urban) - Rak (65, Karol Wilisowski), Szot (81, T.Sikora), Czerkowicz, S.Sikora (83, nowy zawodnik I)- Sienicki (75, Palar), T.Sikora (46, M.Kaleta), Ł.Czajka (53, nowy zawodnik III, 87, nowy zawodnik II), Karol Wilisowski (29, nowy zawodnik I, 61, nowy zawodnik IV) - Kulig (85, Ł.Czajka) - K.Cyrulik (46, nowy zawodnik II, 72, K.Cyrulik).

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza pokonał swojego imiennika z Faliszówki 3:2. Od pierwszych minut lepsze wrażenie sprawiali nasi rywale, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i konstruowali akcje. Podopieczni Marcina Szota zaliczali mnóstwo prostych strat, byli niedokładni i z trudem przedostawali się pod pole karne. W 31. minucie wynik meczu otworzył Przemysław Wrona, który sfinalizował wzorowo przeprowadzony kontratak, a piłka po rykoszecie wpadła do siatki obok bezradnego Piotrka Jareckiego. Po zmianie stron szybko wyrównał Sławek Sienicki, który wykorzystał nieporozumienie bramkarza z obrońcą zespołu z Faliszówki po długim zagraniu Łukasza Czajki i strzelił głową do pustej bramki. Wicelider A klasy ponownie wyszedł na prowadzenie w 68. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniu głową, gdzie futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka. Kwadrans przed końcem Kamil Cyrulik będąc w sytuacji "sam na sam" z golkiperem rywali został sfaulowany przez wracającego obrońcę, a sędziujący to spotkanie Kamil Kozioł nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem "jedenastki" okazał się Marcin Szot i było 2:2. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry ORZEŁ rozstrzygnął losy zawodów na swoją korzyść, przy udziale dwóch sprawdzanych nowych zawodników. Jeden z nich przymierzył sprzed szesnastki, a do odbitej piłki dopadł drugi i dopełnił formalności. W naszym zespole w sumie sprawdzanych było czterech nowych graczy, a o ich przydatności zdecyduje trener. Treningi: wtorek godz. 17:30 i czwartek godz. 19:00 na orliku w Bieździedzy.

autor: ~Kibic Obiektywny 2017-02-05 18:13:25

avatar Dobra, dobra.. Było trochę tych nowych zawodników. Ale kim do cholery jest "PALAR"? Czy to też jakiś nowy zawodnik? Nic o nim wcześniej nie było wspomniane na tej stronie, że jakiś nowy transfer jest? / redaktor: to nasz junior.

autor: ~anonim 2017-02-05 19:39:41

avatar a co to za nowi zawodnicy? po co te tajemnice? Skoro są zainteresowani dołączeniem do drużyny i grali to chyba można personalia ujawnić, nie jesteśmy w XV wieku....

autor: ~HEHEH 2017-02-06 18:00:54

avatar SPARINGI Z KLUBEM Z TEJ SAMEJ LIGI, GDZIE JAKAS TAJEMNICA TAQKTYCZNA PRZED NOWYM SEZONEM? CZY WYOBRAZACIE SOBIE ZE REAL GRA Z BARCELONĄ SPARING