Sprawiedliwy remis.

• autor: _redaktor_, 2015-03-29 18:22

ORZEŁ Bieździedza - Bieszczady Ustrzyki Dln. 0:0

ORZEŁ: 89.Cyran - 9.Cyrulik (68, 13.Paluch), 4.D.Hendzel, 5.Maczuga, 11.M.Wilisowski - 19.Szarek (86, 15.Lechwar), 2.Dziobek, 16.Kukowski, 10.Sienicki - 6.Ł.Czajka (74, 17.A.Czajka) - 77.Wojdyła (81, 7.Caputa).

W pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywek piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Bieszczadami Ustrzyki Dolne. Tradycji stało się za dość i w starciu obu drużyn nasi zawodnicy znów nie potrafili odnieść zwycięstwa, notując kolejny remis. Z jednej strony podział punktów nie jest zły, ale patrząc w tabelę chciałoby się więcej. Najważniejsze jednak, że nasz zespół rozpoczął rundę punktowo, bo z gry wynikało dzisiaj niewiele. Zarówno ORZEŁ, jak i Bieszczady postawiły na defensywę i próżno było szukać składnych akcji, szybkich wymian podań i jazdy do przodu. W pierwszej połowie goście stworzyli sobie dwie dogodne okazje strzeleckie i przynajmniej jedna mogła, a nawet powinna zakończyć się golem. Przy biernej postawie naszych obrońców i dograniu w pole karne Witold Tarnolicki uderzył z siedmiu metrów, a piłka przeleciała tuż obok słupka. Wiktor Cyran nawet nie zdążył zareagować. W odpowiedzi Łukasz Czajka dopadł do bezpańskiej futbolówki przed polem karnym i przymierzył, ale niecelnie. Tuż przed przerwą kotłowało się pod ustrzycką bramką po strzałach Tomka Dziobka i dobitce Dominika Wojdyły, ale wynik pozostał bezbramkowy. W drugiej odsłonie najbliższy szczęścia był Jarek Szarek, ale po jego uderzeniu dobrą interwencją popisał się bramkarz Bieszczadów. W tabeli ORZEŁ pozostał na czwartym miejscu. Kolejne spotkanie w Wielką Sobotę na wyjeździe z Naftą Jedlicze.
Treningi seniorów w tym tygodniu:
wtorek: orlik 18:00
środa: orlik 17:30

autor: ~anonim 2015-03-29 22:01:27

avatar brakuje biernackiego to byl nasz najlepszy mlodziezowiec