Porażka z Sobniowem.

• autor: _redaktor_, 2015-03-07 12:48

Sobniów Jasło - ORZEŁ Bieździedza 6:3
bramki dla naszego zespołu strzelili: Sienicki dwie oraz Cyrulik

ORZEŁ: zawodnik Sobniowa(46, M.Kukowski) - Cyrulik, Maczuga, Cieniek, Lechwar - Caputa, K.Kukowski, Ł.Czajka(33, Osika), Paluch(64, M.Kaleta), A.Czajka- Sienicki.

W kolejnym meczu sparingowym przed rundą wiosenną rozgrywek piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał z Sobniowem Jasło 3:6. Najlepszym podsumowaniem meczu byłoby napisanie, że się odbył. Na bardzo grząskim i błotnistym boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle mnóstwo było niedokładnych zagrań, sporo strat i indywidualnych błędów, a mało składnych akcji i przemyślanych rozwiązań. Pierwsze minuty należały do ORŁA, który szybko wyszedł na prowadzenie po świetnym prostopadłym zagraniu Łukasza Czajki do Sławka Sienickiego i strzale w "długi róg". Jeszcze przed przerwą stojący między słupkami naszej bramki golkiper Sobniowa "sprezentował" dwa gole swoim kolegom, zaliczając niemal bezpośrednie asysty. Po rozpoczęciu drugiej odsłony rywale szybko dołożyli trzy trafienia po koszmarnych błędach naszej defensywy i znów nie bez winy pozostał tym razem Mateusz Kukowski, który w jednej sytuacji zaliczył "swojaka". Jaślanie wyraźnie odpuścili, a ORZEŁ zaczął stwarzać zagrożenie, o dziwo, po stronie rywala, a nie pod własną bramką. Drugiego gola zdobył Marcin Cyrulik, który przejął piłkę w środku pola i w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza przedstawiciela A klasy. Chwilę później Sławek Sienicki nie pomylił się trafiając z najbliższej odległości. Wynik meczu ustalił napastnik rywali, kierując piłkę do pustej siatki.
Przed ORŁEM jeszcze tylko dwa mecze sparingowe- oba na boiskach ze sztuczną nawierzchnią- w Dukli oraz Krośnie. Prosimy o poważne podejście do tych gier wszystkich zawodników pierwszego zespołu oraz juniorów.
Treningi w poniedziałek, wtorek i czwartek na orliku w Bieździedzy o godzinie 18:00.