Pokazać siłę własnego boiska.

• autor: _redaktor_, 2014-10-29 07:55

W niedzielę,  2 listopada seniorzy naszego zespołu rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej na własnym stadionie:
ORZEŁ Bieździedza - Bukowianka Bukowsko godz. 11:00

O blamażu i wstydliwej porażce w Dukli trzeba jak najszybciej zapomnieć i najlepiej w ogóle do niej nie wracać, skupiając się na starciu z Bukowianką Bukowsko. Piłka nożna ma to do siebie, że czasem jak grasz gorzej to możesz wygrać, a jak zagrasz na przyzwoitym poziomie to dostaniesz niezły oklep. ORZEŁ w kilku spotkaniach tej rundy minimalnie zwyciężał, co niestety skumulowało się w trzynastej kolejce, gdzie przyjął aż pięć bramek, nie strzelając żadnej. Nie chcemy się usprawiedliwiać, ale lepiej przegrać jeden mecz 0:5... niż pięć spotkań po 0:1. Teorie teoriami, ale należy skupić się na najbliższym rywalu, który będzie wszędzie szukał punktów. Bukowianka Bukowsko to beniaminek piątej ligi, który w znakomitym stylu wygrał rozgrywki A klasy w sezonie 2013/2014 zdobywając aż 70 punktów. W kolejnym jednak roku sytuacja nie wygląda już tak dobrze i podopieczni Grzegorza Pastuszaka w trzynastu meczach zdobyli tylko dwanaście punktów, na co złożyło się trzy wygrane i trzy remisy. Co ciekawe dziewięć tych punktów to dorobek z obcego terenu, na którym potrafili stawić czoła LKS Pisarowce, któremu ulegli tylko 0:1, czy Iskrze Przysietnica, bezbramkowo remisując. To sugeruje, że podsanocka drużyna potrafi grać na wyjeździe i trzeba być bardzo czujnym. Bukowianka strzeliła do tej pory tylko jedenaście bramek, co stanowi drugą najgorszą linię ofensywną spośród wszystkich drużyn. Nasz najbliższy rywal w ostatnim czasie zanotował trzy porażki z rzędu i za wszelką cenę będzie chciał się przełamać. ORZEŁ z kolei będzie próbował zmazać złą plamę po ostatnim pojedynku i kontynuować udaną serię spotkań na własnym stadionie. Każdy zdaje sobie sprawę, że faworytem tego spotkania jest ORZEŁ i wierzymy, że każdy z zawodników stanie na wysokości zadania, udowadniając, że potrafi zwyciężać, a porażka w Dukli była jedynie wypadkiem przy pracy, która przecież czasem musi się zdarzyć. Serdecznie zapraszamy na ostatnie starcie tej jesieni na stadionie w Bieździadce.

autor: ~anonim 2014-10-30 09:58:09

avatar Bukowsko wiecznie przegrywać nie będzie więc na kimś punkty zrobić w końcu musi ,orzeł to idealny kandydat :)