Po pierwszą wyjazdową wygraną.

• autor: _redaktor_, 2014-09-24 07:58

W niedzielę, 28 września seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
Start Rymanów - ORZEŁ Bieździedza godz. 11:00
zbiórka i wyjazd o 8:30

Po bardzo przekonującym i wysokim zwycięstwie z Haczovią Haczów wszyscy odetchnęli z ulgą i mogą być zadowoleni, bo nasz zespół nie tylko wskoczył na szóste miejsce w tabeli, ale swoją grą dał powody do optymistycznego patrzenia w kolejne mecze, które jednak do łatwych należeć nie będą. Efektowna wygrana może robić wrażenie, ale nie można się nią zachłysnąć, bo błyskawiczne "sprowadzenie na ziemię" może nastąpić szybciej niż możemy się tego spodziewać. ORZEŁ ma już to do siebie, że po jednym lepszym spotkaniu w kolejnych może zagrać totalny piach, co powinno być swoistym ostrzeżeniem. Nie oznacza to jednak, że tak musi być w Rymanowie, gdzie nasi zawodnicy jadą... wygrać. Z jednej strony nie chcemy tworzyć czegoś w rodzaju presji, ale innego scenariusza jak zgarnięcie pełnej puli chyba nie można sobie wyobrażać. Start w ośmiu kolejkach tego sezonu zgromadził na swoim koncie sześć punktów i nie jest to wynik zadowalający tamtejszych zawodników, działaczy i kibiców. Ba, jest wielkim rozczarowaniem. Przedostatnie miejsce w tabeli, przy tylko jednym zwycięstwie i trzech remisach, przy aż czterech porażkach mówi samo za siebie, ale warto zauważyć, że nasz najbliższy rywal po katastrofalnym początku sezonu i czterech porażkach w pięciu kolejkach wyraźnie się odbudowuje, bo w trzech ostatnich seriach nie przegrał, notując dwa remisy i wygraną z Partyzantem Targowiska. Podopieczni Szymona Cetnarskiego są zespołem, który traci stosunkowo mało bramek i... mało ich strzela. W starciu z tym rywalem raczej nie ma się co spodziewać otwartej gry i kombinacji, a receptą na sukces może być uważna i bezbłędna gra w defensywie oraz wyprowadzenie jednego ciosu, który może okazać się kluczowy. Świadczą o tym chociażby wyniki uzyskane na własnym stadionie przez rymanowian w rundzie jesiennej: 0:1, 1:1, 1:0, 0:1, 1:2, przez co należy być bardzo czujnym. Historia nam mówi, że ORZEŁ w Rymanowie jeszcze nigdy nie zagrał dobrego meczu i... nigdy nie wygrał, tak więc może nadszedł odpowiedni moment na przełamanie tych kiepskich statystyk? Mocno w to wierzymy i liczymy, że ORZEŁ stanie na wysokości zadania, sprawiając wszystkim wiele radości. Zachęcamy kibiców do niedalekiego wyjazdu, bo relacji na żywo raczej nie przeprowadzimy. Nasze młodzieżowe drużyny podejmą na wyjeździe Huragan Zarzecze- juniorzy o 11, trampkarze o 13. Ich wyjazd o 9:30.

autor: ~Dziobo 2014-09-27 22:00:14

avatar walka determinacja i zaangazowanie :).jestem z wami,zaniedlugo wracam. licze na 3 punkty.pozdrawiam wszystkich

autor: ~kibic 2014-09-28 08:59:01

avatar Dziobo dobrze gadasz ale będzie cie napewno składzie brakowało i tez licze na 3pkt