Z beniaminkiem.

• autor: _redaktor_, 2014-08-20 07:57

W niedzielę, 24 sierpnia seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
ORZEŁ Bieździedza - Kotwica Korczyna godz. 16:30

Kiedy poznawaliśmy terminarz rozgrywek na nowy sezon pewne było jedno: czeka nas szalenie trudny początek. Tak też się stało, ale najważniejszy jest fakt, że nasz zespół w trzech pierwszych kolejkach nie doznał porażki i zdobył pięć punktów, co powinno być odebrane wyłącznie jako dobry rezultat. Remisy w dalekich Bieszczadach oraz wygrana na własnym stadionie ze zmienioną i nieobliczalną Naftą Jedlicze należy docenić i nie pamiętać boleśnie straconego trzybramkowego prowadzenia z ostatniej serii w Uhercach, bo koniec końców remis każdy brałby w ciemno. Przed ORŁEM jeszcze mnóstwo spotkań i kolejne szanse do zdobycz punktową. Nasz najbliższy rywal jest beniaminkiem piątej ligi, z którą jednak rozstał się tylko na jeden rok. Kotwica Korczyna w wielkim stylu wróciła w szeregi piątoligowców, pewnie wygrywając klasę A. W bieżących rozgrywkach podopieczni Roberta Gorzynika zanotowali trzy remisy i co ciekawe, każdy kończył się wynikiem 1-1, a ich rywalami były Przełęcz Dukla, LKS Pisarowce oraz Nafta Jedlicze, a więc rywale jeszcze bardziej wymagający. Historia każe nam przypomnieć, że korczynianie zawsze trzymali wysoki poziom, a ORŁOWI przeważnie trudno się z nimi grało i wyników wielkich nie osiągał. Jedynym spotkaniem, które zostało zapamiętane jest to z 22 kwietnia 2012 roku, kiedy to nasz zespół na własnym stadionie przegrywał już 0-2, by w samej końcówce przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Oczywiście, teraz składy obu drużyn znacznie różnią się od tamtego wydarzenia, ale tak ambitnego i walczącego do końca ORŁA jak wtedy chcielibyśmy oglądać zawsze. Kotwica przyjedzie do Bieździadki po punkty i będzie chciała jak najlepiej się zaprezentować. Przestrogą dla naszych graczy niech będzie fakt, że czasem z beniaminkiem gra się znacznie trudniej niż z zespołami, które przez wiele lat występują w tej samej lidze. Nie ulega jednak wątpliwości, że liczymy na dobrą grę i zwycięstwo, na które na pewno stać ORŁA. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie i zakup biletów! Nowy sezon zainaugurują nasze młodzieżowe drużyny, które podejmą na wyjeździe Liwocz Brzyska; juniorzy o 11, trampkarze o 13. Wyjazdy o 9:30 i 11:30. WSZYSCY ZAWODNICY MAJĄ OBOWIĄZEK ZABRANIA ZE SOBĄ DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI.

autor: _redaktor_ 2014-08-21 15:55:09

Profil _redaktor_ w Futbolowo Konrad Wilisowski, który w ostatnim spotkaniu z Szarotką Uherce obejrzał czerwoną kartkę został zawieszony na jedno spotkanie.