Wiosenny pierwszy raz w Bieździadce.

• autor: _redaktor_, 2014-04-02 07:26

Zaplanowany na piątek, 4 kwietnia trening seniorów został ODWOŁANY.
W najbliższą niedzielę, 6 kwietnia seniorzy naszego zespołu rozegrają drugi mecz rundy wiosennej:
ORZEŁ Bieździedza-Grabowianka Grabówka godz.16:30

Po nieudanym i boleśnie przegranym pierwszym spotkaniu po przerwie zimowej humory nie są takie, jakie byśmy mogli sobie wymarzyć. Owszem, można mówić, że porażka z LKS Skołyszyn była wkalkulowana, ale na pewno nie w takich rozmiarach i nie w takim stylu. Gdzieś z boku myśleliśmy o remisie, dobrej grze i przede wszystkim walce o każdy centymetr boiska, ale po tym co zobaczyliśmy bagaż czterech trafień jest niezwykle ciężki do udźwignięcia. Runda ma to do siebie, że po każdej kolejce, w przypadku niepowodzenia, jest szansa na szybką rehabilitację i błyskawiczne zmazanie złej plamy. O to właśnie w najbliższym spotkaniu powinni postarać się zawodnicy naszego zespołu i na to najbardziej liczymy. Przeciwnikiem ORŁA będzie Grabowianka Grabówka, która do tej pory zdobyła dwa punkty więcej od podopiecznych Piotra Cieńka i plasuje się na ósmym miejscu w tabeli. Jaką rangę będzie miał ten pojedynek chyba nie trzeba nikomu mówić, ale ewentualne zwycięstwo naszego zespołu sprawi, że możemy na dobre oddalić się od strefy spadkowej. Oczywiście, przed nami jeszcze wiele kolejek i ten mecz nie będzie decydujący, ale na pewno jeden z ważniejszych, który może przesądzić o końcowym układzie w tabeli. Nasz najbliższy rywal bardzo dobrze spisuje się w spotkaniach wyjazdowych, gdzie przegrał tylko dwa razy- z Przełomem Besko i Bieszczadami Ustrzyki Dolne, notując trzy zwycięstwa i trzy remisy. Inauguracja rundy rewanżowej dla podopiecznych Janusza Sieradzkiego była bardzo podobna jak dla ORŁA, bo porażki 0:3 z Przełomem Besko w kiepskim stylu inaczej nazwać nie można. Jak więc widzimy będzie to bardzo ważny pojedynek dla obu drużyn z psychicznego punktu widzenia, a zwycięzca może wiele zyskać i nabrać pewności siebie. W rundzie jesiennej ORZEŁ pokonał ULKS Grabówka 3:1 po bramkach Łukasz Zająca, Sławka Sienickiego i Dominika Wojdyły, a teraz nie mielibyśmy nic przeciwko powtórzeniu tego rezultatu. Nie będzie to jest takie łatwe, ale wierzymy, że nasi gracze zagrają na 100% swoich możliwości i udowodnią, że klęska w Skołyszynie była efektem tylko słabszej dyspozycji dnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na pierwszy mecz tej rundy na stadionie w Bieździadce!
W sobotę, 5 kwietnia swoje inauguracyjne spotkania rozegrają nasze młodzieżowe drużyny, które w Kołaczycach zmierzą się z Ostoją. Początek zawodów juniorów o godzinie 11, a trampkarzy o 13. Zbiórka i wyjazd odpowiednio o 10 i 12.