Wypunktowany ORZEŁ.

• autor: _redaktor_, 2014-03-30 17:57

LKS Skołyszyn-ORZEŁ Bieździedza 4:0

ORZEŁ: Cyran- Buczyński(83, D.Hendzel), Maczuga, J.Hendzel, Paluch- Sienicki (66, Lechwar), Kukowski, Szarek(66, Cieniek), Wojdyła, Biernacki(66, M.Wilisowski)- Szewczyk(83, Czajka)

W pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywek piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na wyjeździe z LKS Skołyszyn aż 0:4. Najlepszym komentarzem byłby jego brak, a poza tym wynik mówi sam za siebie. Nasz zespół nie potrafił wymienić kilku podań, mnóstwo było strat, niedokładnych zagrań i frustracji, która nigdy nie pomaga. Na tle wybieganych, mocnych kondycyjnie i silnych fizycznie skołyszynian widać było niestety brak dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego przez  zawodników ORŁA. Do przerwy nasz zespół przegrywał 0:1 po długim zagraniu "za plecy" i dograniu w pole karne, gdzie Marek Zawisza nie dał żadnych szans Wiktorowi Cyranowi, który został nowym kapitanem, przejmując opaskę po Pawle Malikowskim. Najlepszą okazję miał Sławek Sienicki, jednak w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę. W drugiej części na 2:0 podwyższył Artur Walczyk, wykorzystując katastrofalne błędy naszej defensywy, a kolejne dwie bramki padły w krótkim odstępie czasu po składnych akcjach i biernej postawie naszych obrońców. W końcówce meczu honorowego gola mógł zdobyć Dominik Wojdyła, ale zabrakło nieco precyzji i piłka poszybowała nad poprzeczką. Cóż, porażka na pewno boli, tym bardziej w takich rozmiarach i w takim stylu, a gra ORŁA nie napawa optymizmem. Miejmy jednak nadzieję, że w kolejnych meczach będzie już o niebo lepiej i za tydzień na własnym stadionie w starciu z Grabowianką Grabówka zobaczymy zupełnie inną drużynę niż dzisiaj.

autor: ~obiektywny 2014-03-30 18:26:46

avatar Najmniejszy wymiar kary

autor: ~jose 2014-03-30 18:29:44

avatar e to chyba w drugą stronę wynik!To niemożliwe!Takie transfery i pogrom z tym słabym Skołyszynem?!Czekam na sprostowanie.

autor: ~Ajgor 2014-03-30 20:36:22

avatar Wystarczy tylko porównać co przez zimę robił i jakie sparingi rozegrał Orzeł a jakie Skołyszyn. Wnioski nasuwają się same. Powodzenia z Grabówką, oby nie było niespodzianek.

autor: ~widz 2014-03-30 22:02:36

avatar Ciężko było na to patrzeć, jedynie 10 minut 1 polowy było warte cokolwiek. Skołyszyn gra swoimi wychowankami, walczą o każdą piłkę,nie boją się włożyć nogi. Nie warto ściągać gości z zewnątrz i płacić im tysięcy. Zainwestujmy w młodzież i kiedyś będziemy mieć efekt. Z taką grą jak nasza to A klasa murowana.

autor: ~weteran 2014-03-31 17:12:24

avatar szanowny widzu cała nasza zdolna młodzież wystąpiła w Skołyszynie jednak ty tego ni widziałeś .Jak jeszcze ktoś został to trampkarze, może za kilka lat Orzeł będzie miał swoja drużynę ale czy na V ligę to zobaczymy.

autor: ~do widz 2014-03-31 20:06:00

avatar szkoda ze nie widziales jak byles a mysliwiec skad sie wzial pierwszy raz w skolyszynie z kosmosu szkoda ze glupoty piszesz i nikt sie nie wzmacnia jeszcze napisz tylko orzel

autor: ~xxx 2014-03-31 20:41:36

avatar w Skolyszynie jedynie Mysliwiec i Madejczyk a tak to reszta swoi.Srednia wieku w ich druzynie to ok 23 lata.

autor: ~anonim 2014-04-01 19:55:33

avatar i odleciał ORZEŁEK :D