Tomek Dziobek definitywnie w ORLE.

• autor: _redaktor_, 2014-03-27 16:51

Tomek Dziobek, który w ostatniej rundzie był wypożyczony z Czarnych Jasło został definitywnie zawodnikiem ORŁA Bieździedza. Doświadczony gracz wystąpił w naszym zespole tylko w sześciu spotkaniach, resztę meczów opuszczając ze względu na nieszczęśliwy wypadek. Boczny obrońca lub defensywny pomocnik wciąż nie jest w pełni gotowy do gry i jego powrót na boisko może się przeciągnąć, ale liczymy, że pomoże naszej drużynie utrzymać piątoligowy byt. Występ Tomka w spotkaniu z LKS Skołyszyn jest jednak wykluczony.
Niestety, Zarząd Klubu nie doszedł do porozumienia w sprawie pozyskania Mateusza Jareckiego, który od stycznia trenował z zespołem i wystąpił w każdym sparingu. Żądania władz LKS Skołyszyn okazały się zbyt wygórowane, a nasz Klub na takowe nie mógł przystać, zważywszy na fakt, że już raz młody obrońca został wykupiony za niemałą kwotę z tego samego klubu. Na pewno szkoda, bo Mateusz to bardzo ambitny i waleczny gracz, który mógłby pomóc drużynie.

autor: ~fan 2014-03-27 18:27:20

avatar to może uchylicie rąbka ile ten wstrętny Skołyszyn chciał za Mateusza?Pewno za mniejszą kwotę Orzeł wykupił Maczugę i Dziobka razem wziętych.I jak to możliwe,że raz go już wykupiono,a trzeba płacić powtórnie.Jak jest własnością Orła,to po co go kupować.Jak zapłacę za flaszkę w sklepie,to jest już moja i drugi raz nie bulę kasy,Wyjaśnicie to,bi jest to niebywała zagadka ekonomiczna,żeby drugi raz płacić za ten sam towar.

autor: ~kibic 2014-03-27 19:50:57

avatar Orzel ciagle sie zbroji. optymalny sklad: cyran- dziobek, maczuga, zajac, cyrulik- sienicki, kukowski, szarek, biernacki- wojdyla, szewczyk. a do tego: kuryj- buczynski, wilisowski, hendzel, paluch, bronowicz, caaputa

autor: ~klops 2014-03-27 20:47:31

avatar żeby nie przeinwestował Orzeł,bo teraz to już są Czarni bis.Był kiedyś taki klub Zamczysko Odrzykoń i z Jasła tam jeżdziło grać mnóstwo chłopaków...skończył się kaprys dającego kasę i Zamczysko upadło,bo swoich nie było.Nie chcieli grać za darmo skoro bulono forsę obcym...

autor: ~anonim 2014-03-27 20:55:32

avatar ale zobacz ze Orzel ma bardzo utalentowanych mlodych graczy.

autor: ~anonim 2014-03-27 21:13:21

avatar no niby kto jest taki utalętowany ?

autor: ~anonim 2014-03-27 21:49:27

avatar hubert dziak rocznik 1998. trzy bramki w sparingach seniorow.

autor: ~anonim 2014-03-29 21:02:55

avatar Kolego Fan, Mateusz byl waszym graczem ale pozniej gral w Krakowie gdzie miał karte więc był ich zawodnikiem a że pózniej trenował w Skołyszynie, prezes go wykupił i to nie za małe pieniądze, a że nie miescił sie w składzie to mu sie znudziło, nie ma w tym nic złego że zarząd chce odzyskac pieniadze które wydali niepotrzebnie! A jutro życze powodzenia i niech wygra lepszy!

autor: ~anonim 2014-03-30 08:25:59

avatar kolego z krakowa nikt go nie kupil mial karte na rece i poszed do skolyszyna za darmo

autor: ~widz 2014-03-30 12:54:07

avatar Wyrejestrowanie z Krakowa zawodnika czwartoligowego 600 zł, zarejestrowanie w Krośnie 600 zł. To niby wygórowane żądania za chłopaka, który grał u nas w każdym sparingu. Adminie i zarządzie trochę samokrytyki.