• autor: _redaktor_, 2014-03-01 17:25

ORZEŁ Bieździedza-LKS Kobylanka 3:1
bramki dla naszego zespołu: Szarek dwie oraz Dziak

ORZEŁ: Cyran(46, Kuryj)- Cyrulik, Buczyński, M.Jarecki, Paluch(86, Karol Wilisowski)- Mateusz Wilisowski(31, Caputa), Kukowski(76, Cieniek), Wojdyła, Szarek(80, Ł.Czajka), Biernacki(66, D.Hendzel)- Szewczyk(76, Dziak)

W rozegranym na stadionie w Bieździadce meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza wygrał z LKS Kobylanka 3:1. Spotkanie, mimo złego stanu murawy, było bardzo dobrym widowiskiem, z dużą ilością okazji strzeleckich. Od pierwszych minut inicjatywę przejęli goście, którzy długo utrzymywali się przy piłce i próbowali konstruować akcje, z czym kompletnie nie radziła sobie mocno przemeblowana linia obrony naszego zespołu. Z biegiem czasu ORZEŁ zaczął dochodzić do głosu i objął prowadzenie, po sprincie Kuby Szewczyka i dograniu w pole karne do nadbiegającego Jarka Szarka, który wślizgiem skierował piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik wspaniałym uderzeniem z dystansu podwyższył na 2:0. Trafienie to śmiało można nazwać tym "stadiony świata", gdyż piłka wpadła w samo okienko, po drodze odbijając się jeszcze od poprzeczki. W drugiej połowie przyjezdni zepchnęli nasz zespół do głębokiej defensywy i dążyli do zdobycia gola, ale kapitalnie spisywał się Łukasz Kuryj. Musiał jednak skapitulować po precyzyjnym uderzeniu z pola karnego tuż przy słupku. W końcówce wynik meczu na 3:1 ustalił Hubert Dziak, strzelając z woleja z około 15 metrów nie do obrony. Na ostatnie kilka minut na placu gry zameldował się Karol Wilisowski, kolejny zawodnik z zespołu trampkarzy.
Treningi w najbliższym tygodniu odbywać się będą w poniedziałek, wtorek i czwartek na orliku w Bieździedzy o godzinie 18:00.