ORZEŁ Bieździedza-Brzostowianka Brzostek 2:0
1:0 Szarek
2:0 Szewczyk

ORZEŁ: Cyran(46, Kuryj)- Lechwar, J.Hendzel, M.Jarecki, Caputa(61, Buczyński)- Sienicki, Cieniek(46, M.Wilisowski), Szarek(76, Dziak), K.Wilisowski(76, Ł.Czajka), Biernacki(76, A.Czajka)- Szewczyk

W rozegranym na stadionie w Bieździadce meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza wygrał z Brzostowianką Brzostek 2:0. Spotkanie przez pełne 90 minut toczyło się pod dyktando naszych graczy, którzy długo utrzymywali się przy piłce i próbowali konstruować akcje. Pierwsza bramka padła po upływie dwudziestu minut, kiedy to Jarek Szarek mocnym uderzeniem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi gości. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Kuba Szewczyk, który otrzymał znakomite podanie z głębi pola i wykorzystał sytuację "sam na sam" strzelając obok słupka. Wracający po kontuzji nasz snajper mógł się pokusić jeszcze o co najmniej dwa trafienia, ale zmarnował świetne okazje. W dzisiejszym sparingu szansę gry otrzymali zawodnicy z zespołu trampkarzy: Łukasz Czajka i Hubert Dziak, pokazując się z bardzo dobrej strony.
Treningi w tym tygodniu będą odbywać się na orliku w Bieździedzy w poniedziałek, wtorek i czwartek o godzinie 18:00. Zachęcamy zawodników z drużyn młodzieżowych do brania udziału w zajęciach. W sobotę odbędzie się mecz sparingowy z LKS Kobylanka na stadionie w Bieździadce o godzinie 15:00.