Minimalna porażka w pierwszym sparingu.

• autor: _redaktor_, 2014-01-25 15:54

Wisłok Wiśniowa-ORZEŁ Bieździedza 1:0

ORZEŁ: Kuryj- zawodnik Wisłoka, Buczyński, zawodnik Wisłoka, Caputa- Biernacki, Cieniek, M.Jarecki, Lechwar- Szarek- Czajka

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dębicy meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza przegrał z Wisłokiem Wiśniowa 0:1. Spotkanie toczyło się w bardzo trudnych warunkach- przy mocno padającym śniegu i niskiej temperaturze, w których lepiej prezentowali się nasi rywale, stwarzając kilka dobrych okazji strzeleckich. ORZEŁ najbliżej szczęścia był po uderzeniu Jarka Szarka sprzed szesnastu metrów, kiedy bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczkę oraz po sytuacji "sam na sam", którą zmarnował Arkadiusz Czajka. Jedyna bramka meczu padła na kilka minut przed końcem po nieudanej pułapce ofsajdowej i strzale od słupka gracza Wisłoka. Nasz zespół wystąpił w niepełnym i mocno eksperymentalnym składzie, w którym znaleźli się, wracający z Pogórza Wielopole Skrzyńskie, Łukasz Kuryj, Piotr Caputa, grający ostatnio w LKS Skrzyczne-Lipowa oraz Mateusz Jarecki, reprezentujący barwy ORŁA przed dwoma laty. Zabrakło przybywających za granicą Pawła Malikowskiego, Łukasza Zająca i Sławka Sienickiego, kontuzjowanych Kuby Szewczyka i Tomka Dziobka, chorych Pawła Kopcia i Damiana Strugały oraz z różnych względów Wiktora Cyrana, Marcina Cyrulika, Jarka Hendzla, Mirka Palucha, Konrada Kukowskiego, Mateusza Wilisowskiego oraz Dominika Wojdyły.

autor: ~SSS 2014-01-29 00:51:39

avatar Cieszy powrót Jareckiego i Kuryja.
Cieszy nowe nazwisko w zespole (Caputa)
Zastanawia co z Halzem który miał przyjść, i pytanie czy bedzie jeszcze ktos nowy?

autor: ~anonim 2014-01-29 13:00:45

avatar Kuryj to ikona tej drużyny ....faktycznie cieszą kibiców takie powroty