Naprzeciw nowicjusza.

• autor: _redaktor_, 2013-10-15 11:26

W najbliższą niedzielę, 20 października seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
ORZEŁ Bieździedza-Płomień Zmiennica godz. 14:00

Po sensacyjnym i zupełnie nieoczekiwanym zwycięstwie w Uhercach, gdzie nasz zespół przez wszystkich był skazywany na sromotną klęskę, po raz kolejny dostaliśmy potwierdzenie, że w piłce nożnej wszystko jest możliwe. ORZEŁ udowodnił, że z faworytami grać potrafi, a co nie udało się w spotkaniach z Naftą Jedlicze i Przełomem Besko, gdzie nasi gracze pokazali się naprawdę z dobrej strony, ale punktów nie zdobyli, zostało "wyrównane" w ostatniej kolejce. Stanowi to dobry prognostyk przed wyjazdami do Iwonicza i Targowisk, które widnieją jeszcze na rozkładzie rundy jesiennej. Wiadome, jak trudne będą to mecze, ale najpierw skupmy się na najbliższym, który jest zdecydowanie ważniejszy, i kto wie, czy nie jeden z kluczowych. Tabela wyraźnie podpowiada, że z Płomieniem Zmiennica przyjdzie nam rywalizować o zachowanie ligowego bytu. Jak wymagający jest sezon w roli beniaminka przekonujemy się już drugi raz, a dla naszego najbliższego rywala jest to historyczny okres, bo po raz pierwszy znalazł się na tym poziomie rozgrywek. Podopieczni Jacka Geferta do tej pory zgromadzili na swoim koncie osiem punktów i zajmują 15, przedostatnie miejsce w tabeli. Bilans dwóch wygranych- z Górnikiem Strachocina i Iskrą Przysietnica, dwóch remisów- z LKS Skołyszyn i Wisłoką Nowy Żmigród oraz siedmiu porażek na pewno nie jest zadowalający dla działaczy i zawodników Płomienia, którzy do Bieździadki przyjadą po punkty. Faworyta ciężko upatrywać, ale na pewno więcej głosów "za" otrzymałby ORZEŁ. My jednak nie będziemy optować za żadną z wersji, bo nasi gracze dobre spotkania przeplatają całkiem słabymi, a dodatkowo nasze przypuszczenia i prognozy często spełzają na niczym. W kadrze Zmiennicy znajduję się m.in. Mateusz Ostrowski, opiekun Partyzanta Targowiska, który jednak z oczywistego względu rzadko pojawia się na placu gry i tym razem też raczej nie wystąpi. Nasz zespół wie o co walczy i zdaje sobie sprawę, że z kim zdobywać punkty, jeśli nie z beniaminkiem? Wierzymy w dobrą postawę podopiecznych Piotra Cieńka, a ewentualne zwycięstwo mogłoby bardziej oddalić od strefy spadkowej i zapewnić spokojniejszą zimę. Tego życzymy naszej drużynie i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, z którego dochód w całości zostanie przekazany Tomkowi Dziobkowi! Nasze młodzieżowe drużyny w ostatnim meczu rundy zmierzą się w Dębowcu z Huraganem Zarzecze- juniorzy o 11, trampkarze o 13. Wyjazd podopiecznych Artura Gałuszki o godzinie 9:30. TRENING SENIORÓW I JUNIORÓW W CZWARTEK NA STADIONIE W BIEŹDZIADCE O GODZINIE 16.

autor: ~Do KIBICÓW 2013-10-19 19:06:05

avatar dochód z biletow w całości zostanie przekazany Tomkowi Dziobkowi! wiec zbierzmy jak najwiecej zeby mu pomóc !!!!!!!!!!