Zagrają dla Tomka Dziobka.

• autor: _redaktor_, 2013-10-10 21:07

Długo czekaliśmy na jakąkolwiek informację, nie pochodzącą ze stron internetowych o planowanym meczu charytatywnym na rzecz Tomka Dziobka, który uległ poważnemu wypadkowi, ale niestety... nie doczekaliśmy się. Wygląda to dość dziwnie, że obecny klub, długoletniego zawodnika Czarnych Jasło, ORZEŁ Bieździedza o takich sprawach dowiaduje się z sieci i nie posiada żadnych oficjalnych informacji na ten temat. Swoje spojrzenie na tą kwestię zostawmy jednak na boku, bo nie ma ono w tej chwili najmniejszego znaczenia. Liczy się tylko i wyłącznie zdrowie Tomka i żeby jak najszybciej wrócił do pełni sprawności oraz na boisko. Zachęcamy więc wszystkich do udziału i wsparcia naszego zawodnika podczas "trójmeczu", który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 13 października o godzinie 11 na stadionie Czarnych w Jaśle przy ulicy Śniadeckich 15. Udział w nim wezmą obecny zespół Czarnych, Sobniów Jasło, a także zespół jasielski, który w sezonie 2011/2012 wywalczył awans do trzeciej ligi przy sporym udziale właśnie Tomka. Niestety nasz zespół nie będzie mógł wystąpić w tym dniu, ze względu na spotkanie ligowe i wyjazd do Uherzec. Zapraszamy wszystkich kibiców i prosimy o pomoc dla naszego zawodnika,  życząc szybkiego powrotu do zdrowia. A już dzisiaj możemy zapowiedzieć, że dochód z biletów, czy też "wolnych datków" zebranych podczas najbliższego spotkania domowego ORŁA Bieździedza z Płomieniem Zmiennica, który zostanie rozegrany w niedzielę, 20 października o godzinie 14 w całości zostanie przekazany Tomkowi Dziobkowi.

autor: ~Rafał 2013-10-11 09:30:46

avatar Bardzo dobrze napisany artykuł, zresztą jak większość na klubowej stronie Orła. Zwracam tyko uwagę na drobny błąd już w samej końcówce artykułu...".......życząc szybkiego powrotu do zdrowia oraz miejmy nadzieje na boisko ...." Poprawcie to w miarę możliwości bo trochę psuję całość wypowiedzi. A Waszemu zawodnikowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia !! To jest oczywiście najważniejsze.

autor: ~kibic 2013-10-11 19:15:41

avatar dziwne ze nie ustalono szczegolow z bieździedza... przeciez to w Orle gra dziobek i powinni o tym wiedziec, ale pojada do uherc i wygraja dla niego!! powodzenia chlopaki

autor: ~kibic 2013-10-12 17:28:36

avatar dlaczego tworzą takie tajemnice co w końcu z Tomkiem ????

autor: ~anonim 2013-10-13 11:52:43

avatar a co z krzyśkiem wroną