Aktualności

LIVE!

• autor: _redaktor_, 2013-09-22 06:34

Przełom Besko-ORZEŁ Bieździedza 2:0

Gorąco witamy! Rozpoczynamy relację na żywo z wyjazdowego spotkania ORŁA Bieździedza, który mierzy się z rewelacją tegorocznych rozgrywek- Przełomem Besko. Ostatnie wyniki naszego rywala są naprawdę imponujące i potrzeba będzie wielkiego wysiłku, żeby wywalczyć jakiekolwiek punkty. Nasi gracze będą się starali przełamać serię trzech porażek z rzędu, bo nie licząc "darmowego" walkowera - nie wygrali od ponad miesiąca. Wierzymy w korzystny rezultat i zapraszamy do śledzenia zapisu "minuta po minucie".
Awizowany skład ORŁA: Cyran- Cyrulik, Malikowski, Zając, Hendzel- Dziobek, Kukowski- M.Wilisowski, Szarek, Sienicki- Szewczyk.
Wczoraj nasze młodzieżowe drużyny podejmowały na własnym stadionie Gaudium Łężyny i obie zwyciężyły w hokejowych rozmiarach- juniorzy 9:0 po trzech bramkach Damiana Strugały oraz dwóch Łukasza Bronowicza, Grzegorza Kalety i Łukasza Strugały, zaś trampkarze 8:1, gdzie na listę strzelców wpisali się: Kamil Cyrulik i Hubert Dziak dwukrotnie, a po razie Rafał Matyjas, Łukasz Czajka, Karol Wilisowski i Daniel Kulig.
Wisłoka Nowy Żmigród-Szarotka Uherce godz. 15:30

14:17 - Nafta Jedlicze pokonała Płomień Zmiennice 5:4, a Start Rymanów wygrał z LKS Skołyszyn 5:2

14:50 - ORZEŁ rozpocznie mecz w składzie: Cyran - Cyrulik, Malikowski, Zając, Wilisowski - Dziobek, Cieniek - Szarek, Biernacki, Sienicki - Szewczyk. Na ławce pozostają Jarecki, Kukowski, Wojdyła, Nowak, Czajka

15:17 - obie drużyny już w intensywnej rozgrzewce, za 10 minut początek spotkania, które poprowadzi Maciej Mazur a na liniach pomagać mu będą Łukasz Rygiel i Krzysztof Mazur

15:19 - ORZEŁ zagra dziś na biało zielono, gospodarze na szaro

15:26 - zaczynamy!

15:29 - gracz Przełomu na spalonym

15:32 - pierwsza składna akcja naszego zespołu i strzał Szewczyka broni bramkarz

15:34 - ależ strata Dziobka na 35m, na szczęście gracz miejscowych pudłuje z 5m!

15:35 - groźnie pod naszą bramką. Coraz odważnie pogrywają sobie Beszczanie

15:37 - świetna interwencja Malikowskiego, który czyściutko odebrał piłkę rozpędzonemu rywalowi

15:39 - Szarek ucierpiał w starciu z rywalem i delikatnie utyka

15:41 - Wilisowski, który dziś z konieczności na lewej obronie, nie dał się w pojedynku biegowym i od bramki zacznie Cyran

15:43 - Sienicki wyraźnie faulowany ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

15:45 - dobra sytuacja Przełomu ale ich gracz uderza wysoko nad bramką

15:48 - Biernacki! Ależ okazja! Sienicki dośrodkował w pole karne a piłka spadła wprost pod nogi naszego napastnika który trafia w bramkarza!

15:51 - dośrodkowanie Biernackiego ale piłka nie znalazła właściwego adresata

15:54 - kapitalna sytuacja ORŁA! Szewczyk znakomicie wypatrzył wbiegającego Szarka, ten uderza ale świetnie broni bramkarz!

15:55 - strzał Cyrulika z wolnego nad bramką

15:57 - Cyrulik blokuje strzał rywala

16:01 -  Cyrulik ukarany żółtą kartką ale nie wiemy za co. Szansa dla miejscowych

16:02 - strzał Cienka w ręce bramkarza

16:03 - Cyran brzydko faulowany, żółta kartka dla rywala

16:05 - niebezpiecznie pod naszą bramką. Ucierpiał interweniujący bramkarz

16:06 - już w porządku. Cyran wraca do gry

16:09 - arbiter dopatrzył się faulu Cyrulika. Ostatnie ostrzeżenie dla naszego obrońcy

16:10 - zapędzający się Wilisowski faulowany

16:11 - Cyran broni w sytuacji sam na sam po czym sędzia dyktuje rzut wolny na 17m dla Beska. Niezrozumiała sytuacja

16:12 - strzał z wolnego wysoko nad bramką

16:13 - akcja naszego zespołu zakończona niecelnym uderzeniem Cienka

16:14 - dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa

16:16 -  koniec pierwszej polowy. Na razie po dobrej grze ORZEŁ bezbramkowo remisuje

16:23 -  będzie zmiana w naszej drużynie. Wojdyła wejdzie w miejsce Cienka

16:26 -  początek drugiej połowy

16:29 - od razu akcja miejscowych i strzał minimalnie nad bramką

16:32 - Cyran kapitalnym wyjściem zapobiega zagrożeniu

16:34 - Sienicki faulowany i jest żółtko dla rywala. Po chwili kartką upomniany Zając

16:35 - rzut rożny dla ORŁA

16:36 -  Szewczyk ukarany żółtą kartką, sędzia próbuje być najważniejszy na boisku

16:37 - zakotłowało się w naszym polu karnym, ale wychodzimy z opresji

16:38 - dobry strzał Szarka ale obok słupka

16:39 - gol dla Beska. Gracz gospodarzy wyszedł w sytuacji sam na sam i podał do partnera, który wydaje się być na spalonym, a ten pakuje piłkę do pustej siatki

16:43 - wolny dla gospodarzy po dyskusyjnym faulu Zająca

16:44 - Cyran świetnie na przedpolu

16:45 - ależ kocioł w naszym polu karnym! Szarek na korner

16:47 - Przełom w natarciu, a ORZEŁ tylko się broni

16:51 - próba Szewczyka pozostawiala wiele do życznia

16:52 - Kukowski w miejsce Cyrulika

16:54 - Malikowski w ostatniej chwili na rzut rożny

16:55 - ogromne szczęście ORŁA! Zawodnik Beska pudłuje z 5m.