Czas się przełamać!

• autor: _redaktor_, 2013-09-10 08:38

W niedzielę, 15 września seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
ORZEŁ Bieździedza-Leśnik Baligród godz. 16:30

Po trzech porażkach z rzędu i nie najlepszej postawie na boisku nikt nie może mieć dobrych humorów, a jedyne co pojawia się w głowie to pytanie: dlaczego? O ile Nafta Jedlicze personalnie była zdecydowanie lepsza, tak Iskra czy ostatnio Wisłoka nie miały o wiele większych atutów, a mimo tego nasz zespół wracał z zerem. Trzeba o tych spotkaniach jak najszybciej zapomnieć i przełamać złą serię, pokazując na boisku, że można i że się da. Naprzeciw ORŁA stanie Leśnik Baligród, o którym wiemy tyle, że... nic nie wiemy. Nasz najbliższy rywal jest jednym z najbardziej anonimowych, ale też bardzo doświadczonym na poziomie piątej ligi zespołem, który niemal w każdym sezonie walczy o zachowanie bytu. W bieżących rozgrywkach w sześciu kolejkach zanotował dwa zwycięstwa- z Górnikiem Strachocina i Startem Rymanów oraz cztery porażki, które były bardzo zdecydowane. 0:2, 0:3, 0:3, 0:7(!) to rezultaty sugerujące słabą postawę podopiecznych Witolda Tarnolickiego. Leśnikowi szczególnie źle idzie w spotkaniach wyjazdowych, skąd w ubiegłym sezonie przywiózł marne jedenaście oczek i był najgorszym zespołem z wszystkich na obcym terenie. Póki co potwierdza tą wersję, bo w trzech meczach... trzykrotnie przegrał, tracąc przy tym aż 12(!) goli, nie zdobywając żadnego! Nie trzeba więc wiele dodawać, bo każdy zdaje sobie sprawę jaki gatunek będzie miał ten pojedynek i należy zrobić wszystko, żeby skończyło się pomyślnie. Jako ostrzeżenie trzeba pamiętać, że każda seria kiedyś się kończy i zespół z Baligrodu... w końcu będzie musiał coś ugrać poza domem. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie tym razem, a ORZEŁ pokaże na co go tak naprawdę stać i w pełnym składzie zdobędzie trzy punkty, które są nam bardzo potrzebne. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie! Nasze młodzieżowe zespoły podejmą na wyjeździe Zorzę Łęki Dukielskie- zbiórka i wyjazd o 9:15.