Zapunktować.

• autor: _redaktor_, 2013-08-23 09:04

W najbliższą niedzielę, 25 sierpnia seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
Iskra Przysietnica-ORZEŁ Bieździedza godz. 16:30
zbiórka i wyjazd o 13:45

Po udanym początku nowego sezonu i efektownych zwycięstwach z Grabowianką w Grabówce oraz Górnikiem Strachocina na własnym stadionie nie można popadać w hurraoptymizm, bo póki co byli to rywale, którzy w tym sezonie jeszcze nie punktowali. Prawdziwym sprawdzianem dla ORŁA będą dwa najbliższe spotkania, które mogą pokazać na co będzie można liczyć i czego oczekiwać w bieżących rozgrywkach. Iskra Przysietnica zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów, na co złożyły się wygrane po 2:0 z Wisłoką Nowy Żmigród oraz Leśnikiem Baligród. W ubiegłym sezonie nasz najbliższy rywal rzutem na taśmę zapewnił sobie utrzymanie w lidze okręgowej, nieoczekiwanie wygrywając w ostatniej kolejce z drugiem wówczas Partyzantem Targowiska. Posługując się statystykami warto zwrócić uwagę na bilans spotkań domowych Iskry, który w ostatnim roku wyglądał naprawdę imponująco. Tylko dwie porażki na własnym stadionie i najmniej straconych bramek, bo tylko 12(!) w szesnastu kolejkach budzą uznanie i podziw, dlatego o wywalczenie jakichkolwiek punktów może być naprawdę bardzo ciężko. Trenerem przysietniczan jest były zawodnik m.in. Cracovii Kraków oraz opiekun Karpat Krosno w ostatnim czasie, Tomasz Wacek. Wierzymy, że ORZEŁ utrzyma formę z poprzednich kolejek i w dobrym stylu zaprezentuję się na obcym terenie. Relacji na żywo z tego spotkania jeszcze nie przeprowadzimy.

autor: ~anonim 2013-08-23 19:03:08

avatar Przepraszam bardzo, ale z taką kadrą to żenujaco jest pisać tae brednie w zapowiedzi. Orzeł ma jedną z najleszych kadr i wstydem będzie jeśli będzie przegrywać z takimi Iskrami czy innymi strachocinami.

autor: ~ex kibic do anonima 2013-08-24 21:52:02

avatar nie znasz możliwości Iskry , już nie jeden zespół z nimi popłynął ... pełna koncentracja , zejście na ziemię ....kadra naszego zespołu jest przeciętna jak na V ligę a wygrana ostatnią drużyną to nie wszystko ....powodzenia

autor: ~anonim 2013-08-25 09:51:59

avatar redaktorek zapowiadał wielkie odejście a jednak nadal się tutaj udziela