ogółem: 4 253 296

LIVE!

• autor: _redaktor_, 2013-05-30 06:39

Tęcza Zręcin-ORZEŁ Bieździedza 0:2

Serdecznie witamy! Już dzisiaj kolejny mecz naszego zespołu, który uda się do Zręcina, by powalczyć o punkty z miejscową Tęczą. Wbrew pozorom nie będzie to łatwy mecz, a rywale zrobią wszystko, żeby wygrać, tym bardziej z liderem. Awizowany skład ORŁA: Cyran- Cyrulik, Malikowski, Zając, Hendzel- Biernacki, Cieniek, Paluch, Sienicki- Wojdyła- M.Wilisowski
12:57- w jedynym trwającym spotkaniu tej kolejki Orzeł Lubla przegrywa po pierwszej połowie z GKS Wisłok Krościenko Wyżne 0:2; wszystkie inne mecze rozpoczną się o 16:30;

13:55- w zakończonym już pojedynku GKS Wisłok Krościenko Wyżne pokonał na własnym stadionie Orła Lubla 2:1;

15:55 - nasz zespół już na miejscu, rozpoczniemy w następującym zestawieniu: Cyran - Hendzel, Malikowski, Zając, Cyrulik - Biernacki, Cieniek, Paluch, Sienicki - Wojdyła - M. Wilisowski. W obwodzie pozostają: Gustek, Buczyński, Szczyrba oraz Strugała

16:21 - obie drużyny już w intensywnej rozgrzewce, czekamy więc na pierwszy gwizdek. Będziemy również na bieżąco podawać wynik meczu Wisłoka Nowy Żmigród - Ostoja Kołaczyce

1 min -  zaczynamy! ORZEŁ w żółto zielonych strojach, Tęcza na czerwono czarno

3 min - od razu stały fragment gry dla miejscowych ale bez zagrożenia

4 min - M. Wilisowski wywalczył rzut rożny

8 min - Cyrulik uderzał z dystansu ale został zablokowany

10 min- akcja gospodarzy zakończona wrzutką do której jednak nikt nie doszedł

11 min -korner dla Zręcina

Wisłoka Nowy Żmigród prowadzi 1:0

17 min - nieporozumienie naszych defensorów ale rywale nie skorzystali uderzając niecelnie

18 min -  GOOOOOOOOOOOOOL! Wojdyła powalczył w polu karnym, wyłuskał piłkę i dograł do zupełnie niepilnowanego Mateusza Wilisowskiego, który ze stoickim spokojem wykorzystał sytuacje sam na sam

22 min - strzał z dystansu zawodnika Zręcina ale mocno niecelnie

24 min - Cyran broni strzał z 5metrów!

Dwór Kombornia obejmuje prowadzenie 1:0 z Sobniowem Jasło

26 min - ależ to mogła być odpowiedź! Długa piłka przechodzi obrońców a Dominik Wojdyła nie trafia w sytuacji sam na sam!

28 min - Cyrulik niepotrzebnie faulował przy lini bocznej

29 min - Cyran! Kapitalna interwencja naszego bramkarza po uderzeniu z dystansu

30 min -   Hendzel ukarany żółtą kartką

35 min - Hendzel brzydko faulował

36 min - Cyran na korner po uderzeniu z wolnego

39 min - ładna akcja gospodarzy i Hendzel na rzut rożny

40 min - nieudany strzał Wojdyły

41 min - Cieniek ucierpiał w starciu z rywalem

Wisłoka podwyższa na 2:0

44 min - ORZEŁ wychodził z kontrą ale Wojdyła przerwał grę widząc leżącego rywala

45 min przerwa. ORZEŁ Bieździedza prowadzi z Tęczą Zręcin 1:0. Wisłoka Nowy Żmigród - Ostoja Kołaczyce 3:0

17:20 - będzie zmiana w ORLE. Buczyński wejdzie w miejsce Hendzla

46 min - poczatek drugiej części

47 min - strzał Biernackiego zbyt lekki

48 min - słupek ratuje nasz zespół!

51 min - Sienicki faulowany

54 min - Sienicki w sytuacji sam na sam potyka się na piłce!

58 min - Buczyński ratuje nasz zespół od utraty gola! W ostatniej chwili wybija piłkę rywalowi który był w sytuacji sam na sam

62 min - ależ szansa! Strzał Biernackiego nogami broni bramkarz

Ostoja zdobywa bramkę. Wisłoka Nowy Żmigród - Ostoja Kołaczyce 3:1

65 min -  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wilisowski!

Nasz zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam ale ... potknął się na piłce. Wydawało się, że już nic z tego nie będzie ale powalczył do końca i czubkiem buta podwyższył na 2:0

66 min - Strugała zmienia Biernackiego

71 min -bezsensowne zagranie Buczyńskiego i będzie rzut wolny

72 min -  Buczyński ukarany żółtą kartkę

75 min - piłka po strzale głową jednego z zawodników Tęczy nieznacznie mija poprzeczkę

77 min - Cyran pewnie broni strzał z dystansu

82 min - Cyrulik uderzony bez piłki ale sędzia nie reaguje

83 min - Mirek Szczyrba zastępuje Marcina Cyrulika

89 min - kolejna zmiana w naszym zespole. Gustek w miejsce kontuzjowanego Buczyńskiego

Wisłoka Nowy Żmigród - Ostoja Kołaczyce 3:2

92 min - Cyran broni uderzenie z pola karnego

93 min - zabawa Wojdyły z rywalem

94 min - koniec! Tęcza Zręcin - ORZEŁ Bieździedza 0:2