Imiennik na drodze.

• autor: _redaktor_, 2013-05-07 08:30

W najbliższą niedzielę, 12 maja seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej:
Orzeł Faliszówka-ORZEŁ Bieździedza godz. 12:00
zbiórka i wyjazd o 10:30

Po przymusowej pauzie i półtoratygodniowym odpoczynku wracamy na boisko, gdzie już do końca sezonu będziemy "w grze". Przed naszym zespołem dwa wymagające wyjazdy, w których o jakiekolwiek punkty może być naprawdę bardzo ciężko i nie ma w tych słowach żadnej przesady. Dobrze wiemy, jakim zespołem jest Orzeł Faliszówka, a powiedzieć, że specyficznym, to nic nie powiedzieć. Nieobliczalny, chimeryczny i zaskakujący może sprawić kłopot każdemu, w sposób czasem nie do końca logiczny. Wszystkie taktyki, założenia legną w gruzach, bo nigdy nie wiadomo jak wypali Damian Waliszko i spółka. W spotkaniach z nimi każdy wynik jest możliwy; od 1:0 po te hokejowe, jak 5:3 i wszystko może się zdarzyć, a jeśli trafi się na ich dobry dzień to może być naprawdę źle. Nie oznacza to jednak, że należy się bać już przed wyjściem na murawę, bo być może wystarczą pełna koncentracja i odcięcie od gry najgroźniejszej broni naszego rywala, wspomnianego wcześniej, Damiana Waliszko. Ten napastnik strzelił w tym sezonie już szesnaście bramek i prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców A klasy, dlatego należy zwrócić mu szczególną uwagę. Na pewno nasi obrońcy będą mieli z dynamicznym, niezwykle szybkim i zdecydowanym graczem sporo problemów, ale przecież nie będzie to ich pierwsze starcie, więc wiedzą jak sobie poradzić. Orzeł Faliszówka, na stadionie w Kopytowej, gdzie swoje mecze rozgrywa jako gospodarz, nie przywykł przegrywać. Tylko jedna porażka, z liderem z Lubli, cztery wygrane i tyle samo remisów dają dużo do myślenia i pozwalają na zaświecenie lampki kontrolnej. Nie może być tak, że ORZEŁ po dwóch zwycięstwach z rzędu poczuje się zbyt pewnie i rozluźniony wyjdzie jak "po swoje", bo wtedy na pewno korzystnego rezultatu nie osiągnie. W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał 6:3 po trzech trafieniach Sławka Sienickiego, dwóch Mateusza Biernackiego i jednym Piotra Cieńka, a dla rywali strzelał nie kto inny, jak Damian Waliszko i to za każdym razem. Wierzymy, że ORZEŁ zaprezentuje się na miarę swoich możliwości i wypoczęty zdobędzie punkty. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji na żywo, którą przeprowadzimy. Nasi juniorzy w kolejnym meczu podejmą na wyjeździe Tempo Nienaszów, z kolei trampkarze będą odpoczywać, po wycofaniu się ich nienaszowskich rówieśników.