ORZEŁ poległ z Iwonką.

• autor: _redaktor_, 2013-04-06 17:43

ORZEŁ Bieździedza-Iwonka Iwonicz 3:6
1:1 Wojdyła, 2:1 Sienicki, 3:4 Cieniek

Nasz zespół wystąpił w składzie: Cyran(65, Jarecki)- Buczyński, Malikowski, Hendzel, Paluch(75, Czajka)- Sienicki, Cieniek, Bronowicz(61, Biernacki), Strugała- Szarek- Wojdyła

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Krośnie meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza przegrał z Iwonką Iwonicz 3:6. Spotkanie na pewno było wartościowym sprawdzianem, a gra naszego zespołu momentami mogła się podobać. Martwić może zbyt łatwe dochodzenie do sytuacji strzeleckich przeciwnika i stracone przy tym gole. Pierwsza połowa była wyrównana, a obie drużyny zanotowały po jednym trafieniu; dla ORŁA autorem był Dominik Wojdyła, który wykorzystał świetne dośrodkowanie na głowę Jarka Szarka. Drugą część nasz zespół rozpoczął znakomicie i po chwili prowadził 2:1; Mirek Paluch szybkim wrzutem z autu wypatrzył wbiegającego w pole karne Sławka Sienickiego, a ten wykorzystując gapiostwo defensorów Iwonki, huknął z półobrotu nie do obrony. Rywale zdobyli drugą bramkę wykorzystując rzut karny podyktowany za faul Artura Buczyńskiego. Iwoniczanie przejęli inicjatywę i, za sprawą świetnie grających Artura Wierdaka, Jakuba Zimy i Sławomira Jurczaka, wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Prawdziwy popis przy trzecim golu dał ten pierwszy, mijając z dziecinną łatwością kilku naszych graczy i technicznie uderzając obok bezradnego Wiktora Cyrana. W końcówce Piotr Cieniek zdobył kontaktową bramkę po uderzeniu z ok.10 m tuż przy słupku, a rywale niemal w jednej chwili odpowiedzieli dwoma, nie dając szans Piotrkowi Jareckiemu . Była to próba generalna przed inauguracyjnym spotkaniem rundy wiosennej która, miejmy nadzieję, dojdzie już do skutku w najbliższy weekend i ORZEŁ zmierzy się na własnym stadionie z Ostoją Kołaczyce. Już teraz serdecznie zapraszamy na tej pojedynek, którego początek zaplanowano na godzinę 16:30.

autor: ~wwwwww 2013-04-07 10:10:29

avatar jak zwykle BATMAN faul i karny!!!!!!!!!!!!!!!