Pierwszy sparing na remis.

• autor: _redaktor_, 2013-02-10 12:05

Wisłok Sieniawa-ORZEŁ Bieździedza 2:2

ORZEŁ: Jarecki- Paluch, Cieniek, Buczyński, Cyrulik- Sienicki, Szarek, Wojdyła, M.Wilisowski- Biernacki- Czajka. Grał także D.Hendzel

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ zremisował z Wisłokiem Sieniawa 2:2. Nasz zespół, który wystąpił w dość eksperymentalnym składzie przeważał w pierwszej połowie, z kolei w drugiej oddał inicjatywę rywalowi. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli nasi gracze; Mateusz Biernacki przedarł się lewym skrzydłem i dośrodkował do Arka Czajki, który nie zdołał opanować piłki, jednak zamykający akcję Sławek Sienicki uderzeniem w "długi róg" zdobył pierwszą bramkę dla ORŁA w 2013 roku. Kilka minut później popularny "diabeł" podwyższył na 2:0, ale gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną. Tuż przed przerwą Wisłok wyrównał po strzale z pola karnego nie do obrony. Zawodnicy Sieniawy drugie trafienie zanotowali po błędzie Piotrka Jareckiego, który niezdecydowanie wyszedł z bramki. Wynik ustalił Dominik Wojdyła po technicznym uderzeniu z rzutu wolnego. Spotkanie było wartościowym sprawdzianem i mogło się podobać, martwi jedynie nieobecność kilku podstawowych graczy, ale miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy ich w składzie. Jutrzejszy trening został odwołany, we wtorek odbędzie się na orliku.