1:0 Wojdyła
2:0 Cyrulik
2:1 Wąchała

ORZEŁ: 89.Cyran- 15.Buczyński, 6.Malikowski, 2.Hendzel, 9.Cyrulik- 87.Sienicki, 20.Cieniek(62, 5.K.Wilisowski), 91.Bronowicz(46, 31.Paluch), 13.Lechwar(46, 11.M.Wilisowski)- 27.Szarek(79, 7.Szczyrba)- 77.Wojdyła(71, 25.Biernacki)

W meczu jedenastej kolejki krośnieńskiej A klasy seniorów ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym stadionie Tęczę Zręcin 2:1. Spotkanie nie było jakimś specjalnie ciekawym widowiskiem i toczyło się na średnim poziomie ze zdecydowanym wskazaniem na nasz zespół. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, mimo, że ORZEŁ trzykrotnie miał świetne okazje strzeleckie, których jednak nie wykorzystał. Najpierw Dominik Wojdyła nie trafił z kilku metrów mając przed sobą jedynie bramkarza gości, a przy dobitce Jarek Szarek huknął mocno, ale niecelnie. Najbliżej szczęścia był Sławek Sienicki, który otrzymał znakomite prostopadłe podanie od Piotra Cieńka, ale w sytuacji sam na sam nie potrafił skierować piłki do siatki. Przyjezdni groźnie odpowiedzieli strzałem z dystansu, a Wiktora Cyrana uratował słupek. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli bardzo zdeterminowani i posiadali znaczną przewagę, ale nie mogli tego udokumentować golem. Udało się dopiero w siedemdziesiątej minucie, kiedy to Mateusz Wilisowski przedarł się lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne, gdzie Dominik Wojdyła, na raty, ale pokonał młodego golkipera Tęczy. Chwilę później na dwudziestym piątym metrze sfaulowany został Artur Buczyński, a do rzutu wolnego podszedł Marcin Cyrulik, który potężnym uderzeniem podwyższył na 2:0. Futbolówka po jego strzale nabrała dziwnej rotacji, czym całkowicie zmyliła próbującego interweniować bramkarza gości. W doliczonym czasie gry zręcinianie zdobyli honorowego gola po indywidualnej akcji Damiana Wąchały, który ograł Artura Buczyńskiego i strzałem z ostrego kąta nie dał szans Wiktorowi Cyranowi. Wygrana, mimo, że w słabym stylu, bardzo cieszy i można wreszcie głęboko odetchnąć, a trzy punkty pozwoliły na ponowne doskoczenie do czołówki! Naszym graczom serdecznie gratulujemy! Zdjęcia z tego spotkania w galerii. Treningi w tym tygodniu na orliku: we wtorek o 18, w czwartek o 19.