Znów u siebie.

• autor: _redaktor_, 2012-09-25 08:37

W najbliższą niedzielę(tj.30.09) seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
ORZEŁ Bieździedza-GKS Krościenko Wyżne godz. 15:30

Ani się nie obejrzeliśmy, a półmetek pierwszej części sezonu mamy już za sobą. Do końca rundy jesiennej pozostało tylko siedem meczów, po których nastąpi bardzo długa przerwa zimowa i brak jakichkolwiek rozgrywek, co spowoduje nudę i senny marazm. A żeby nie był to zbyt przygnębiający okres to należy zrobić wszystko, aby wyniki zadowalały. Póki co, idzie świetnie i mamy powody do radości, ale nie można popaść w przesadny optymizm, bo nikt nie będzie oddawał punktów akurat bieździedzkiemu ORŁOWI, a wręcz odwrotnie, na lidera mobilizacja będzie podwójna. Teraz jednak bez zbędnej filozofii przejdźmy myślami do najbliższej kolejki, w której nasz zespół podejmie bardzo dobrze znanego nam rywala. Z Gminnym Klubem Sportowym Krościenko Wyżne mierzyliśmy się przez dwa ostatnie lata i od razu możemy powiedzieć, że nam "leży". W czterech spotkaniach ORZEŁ ani razu nie stracił punktów wygrywając kolejno 6:2, 3:0, 1:0 i 2:1, ale warto zwrócić uwagę na coraz mniejsze różnice bramkowe. Dzisiaj Krościenko jest zdecydowanie lepszym zespołem, ogranym na poziomie piątej ligi, z której razem z nami spadło i w bieżących rozgrywkach spisuje się na prawdę świetnie. Widać pracę wykonaną przez trenera Marcina Włodarskiego, który zbudował porządny zespół. Mankamentem naszych najbliższych rywali jest gra na obcych stadionach, co akurat... powinno cieszyć. Na trzy rozegrane mecze Krościenko dwa przegrało i raz zremisowało, co od razu sugeruje, że należy ten fakt wykorzystać. Swój dorobek punktowy zawdzięczają tylko spotkaniom "u siebie", gdzie na cztery spotkania wszystkie wygrali. Jesteśmy przekonani, że jeśli nasi gracze zaprezentują swój normalny poziom to o wynik możemy być spokojni, ale warto zauważyć, że ewentualna wygrana gości sprawi, że zostaniemy przez nich wyprzedzeni w tabeli. Nikt nie wierzy w taki scenariusz, a wręcz przeciwnie, każdy upatruje kolejnych trzech punktów, które z całą pewnością można zdobyć. Wierzymy w ORŁA i liczymy na dobry mecz, a wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na ten pojedynek! Nasze młodzieżowe zespoły udadzą się do Łężyn, a ich wyjazd o godzinie 10:30.

autor: ~anonim 2012-09-29 17:51:35

avatar mam pytanie do całęgo klubu ! Biezdziedza chce w przyszłym sezonie grac w V lidze ??

autor: ~anonim 2012-09-29 18:27:02

avatar a dlaczego pytasz??

autor: ~do anonimow i redaktora 2012-09-29 23:06:14

avatar redaktorze skoro tak sprawnie opiekujesz sie ta strona Orła to dlaczego komentarze moga wystawiac wszyscy a nie tylko zalogowani,,,i dlaczego informacje podawane sa tylko o meczach a nnie np co sie dzieje w klubie,jaka sytuacja kadrowa,finansowa,jakie plany itd,
anonim-,,ty nie pytaj co w nastepnym sezonie tylko przyjdz na mecz i kibicuj naszym zawodnikom,kup bilet i zrob wszystko zeby ten klub mogl grac w wyzszej lidze.tylko krytykowac kazdy potrafi,samemu nie znajac sie na piłce ....wielcy anonimowie.skoro jestes takim ciekawskim fanem to dlaczego sie nie podpiszesz??wstydzisz sie tego??

autor: ~kibic robert 2012-09-30 10:48:25

autor: ~anonim 2012-09-30 10:50:12

avatar A Kto Widzi Sens Awansowac i Dostawac Baty ? Bo kadrowo jestesmy slabsi nizeli rok temu ;(