II kolejka.

• autor: _redaktor_, 2012-08-13 08:38

Już w najbliższą środę(tj.15.08) seniorzy naszego zespołu po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią na własnym stadionie:
ORZEŁ Bieździedza-Wisłoka Nowy Żmigród godz. 16:30

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się być pewne, że kolejny sezon w rozgrywkach Wisłoka Nowy Żmigród spędzi w piątej lidze. Jako jedyny i zdecydowany faworyt od samego początku przewodził w tabeli i z kwitkiem odprawiał kolejnych rywali krocząc do szybkiego powrotu o klasę wyżej. Wszystko układało się po myśli żmigrodzkich działaczy do czasu, kiedy dopatrzono się złamania regulaminu i odebrania punktów poprzez przyznanie walkowerów. Zawodnicy stracili wiarę, opuścili głowy i nie byli już w stanie nic zrobić, oddając bez walki ostatnie mecze. W klubie doszło do wielu zmian, a z funkcji trenera zrezygnował Piotr Stopa. Z całą pewnością sezon 2012/2013 będzie wielką zagadką, bo ani zawodnicy, ani działacze, ani tym bardziej kibice nie wiedzą na co stać będzie ich zespół. Na pewno ambicje są wielkie, ale nikt nie może niczego zagwarantować i wszystko będą weryfikować kolejne mecze. ORZEŁ, po ostatnim katastrofalnym meczu w Komborni ma coś do udowodnienia i na pewno będzie chciał pokazać, że własne boisko na nowo będzie jego wielkim atutem, jakim było zawsze, a wywieźć jakiekolwiek punkty z Bieździadki będzie niesłychanie trudno. Nasz najbliższy przeciwnik przez cztery kolejne sezony występował w piątej lidze, a wcześniej rywalizował wraz z naszym zespołem w B klasie, co starsi zawodnicy i kibice na pewno pamiętają. Nasz zespół za wszelką cenę będzie chciał zmazać plamę i zdobyć pierwsze punkty na jesień, co jednak nie wydaje się być takie łatwe, bo przecież Wisłoka to nadal drużyna z czołówki, a w ostatniej kolejce nie dała większych szans Orłowi Faliszówka, zwyciężając 4:2. Należy nastawić się na trudne zawody i walkę do końca. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

autor: ~hejka 2012-08-14 18:01:31

avatar bramkarz Wisloki na ich stronie pisze,ze jada tylko po 3 punkty do Biezdziedzy......Pokazmy im .....jak wyglada kółko

autor: ~na 5 2012-08-14 22:15:47

avatar na jutro do gry szykują się dwaj bracia Stopy ale będzie jadka