0:1, 0:2, 0:3
Zima
0:4 Nycz

ORZEŁ: 1.Kuryj- 15.Buczyński(62, 20.Cieniek), 6.Malikowski, 22.Zając, 30.M.Jarecki(46, 16.Kopeć)- 11.M.Wilisowski(78, 25.Biernacki), 2.Hendzel, 8.Witalis, 91.Paluch(46, 13.Lechwar)- 27.Szarek- 77.Wojdyła(88, 31.Czajka)

W meczu ostatniej kolejki rozgrywek piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na własnym stadionie z Iwonką Iwonicz 0:4. Spotkanie toczyło się w strugach deszczu, co znacznie utrudniało płynną grę. Nasz zespół rozpoczął dobrze, długo utrzymywał się przy piłce, ale goście zabójczo groźnie odpowiadali posyłając prostopadłe piłki na aktywnego Jakuba Zimę, który wkrótce zdobył gola po pięknym uderzeniu sprzed 16 metrów w samo okienko. Jeszcze przed przerwą było 0:2 po koronkowej akcji i zagraniu ze skrzydła wykończonym strzałem do pustej bramki. W drugiej połowie ORZEŁ posiadał lekką przewagę, ale w dobrych okazjach nie potrafił trafić do celu, a najbliżsi szczęścia byli Damian Lechwar oraz Jarek Szarek. Po indywidualnej akcji tego drugiego piłka ugrzęzła w błocie przed linią bramkową. W końcówce meczu dwa ciosy zadała jeszcze Iwonka, a Jakub Zima skompletował hat-tricka. Na kilka ostatnich minut wszedł Arkadiusz Czajka, dla którego był to debiut w seniorskim zespole. Sezon się skończył, ORZEŁ spada z piątej ligi, ale tylko po to, żeby... za rok znów do niej awansować!