Wymęczone trzy punkty.

• autor: _redaktor_, 2012-03-25 18:40

ORZEŁ Bieździedza-GKS K.Wyżne/Pustyny 2:1
bramki dla naszego zespołu: M.Jarecki oraz Szarek.

ORZEŁ: 1.Kuryj- 15.Buczyński, 6.Malikowski, 22.Zając, 25.M.Jarecki- 9.Cyrulik(57,13.Lechwar), 8.Witalis, 20.Cieniek, 71.Paluch- 27.Szarek- 77.Wojdyła

W meczu 17 kolejki rozgrywek piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza, z trudem, ale jednak pokonał na własnym stadionie GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2:1. Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie, a kibice, którzy przybyli w znacznej liczbie mieli prawo pytać czy na pewno oglądają pojedynek na poziomie okręgówki. Mnóstwo niedokładnych podań, sporo strat i wybicia piłki daleko przed siebie- tak w skrócie można podsumować pierwszą część zawodów, w której jednak padły dwie bramki. Nieoczekiwanie to goście wyszli na prowadzenie; piłkę po strzale z dystansu kapitalnie na poprzeczkę sparował Łukasz Kuryj, jednak wobec dobitki z najbliższej odległości był bezradny. ORZEŁ natychmiast odpowiedział po stałym fragmencie gry; Dominik Wojdyła dośrodkował z rzutu rożnego, a Mateusz Jarecki ładnym wejściem na "krótki słupek" nie dał szans bramkarzowi GKSu. W drugiej połowie nasz zespół posiadał optyczną przewagę, a przyjezdni próbowali gry z kontrataku, jednak nie wynikało z tego nic klarownego. Zwycięskiego gola zdobył Jarek Szarek, który znalazł się tam, gdzie powinien być rasowy napastnik i wykorzystał zagranie z boku pola karnego od Mateusza Jareckiego strzelając mocno przy słupku. ORZEŁ mógł pokusić się o wyższy wynik, ale Kamil Witalis zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Ta wygrana sprawiła, że nasz zespół wydostał się ze strefy spadkowej i aktualnie zajmuje 13. miejsce. Gratulujemy zdobycia trzech punktów i liczymy, że będzie to pozytywny bodziec w najbliższych meczach!   Treningi w tym tygodniu:
seniorzy- wtorek orlik 18:00, czwartek, piątek stadion 17:30
juniorzy- wtorek stadion 17:30, czwartek stadion 17:30
trampkarze- wtorek stadion 15:30, czwartek prawdopodobny sparing.

autor: ~kibic 2012-03-25 20:57:37

autor: ~kibic 2012-03-25 22:18:30

avatar ja też byłem na meczu i stwierdziłem że Kuryj nie miał szans żeby tą piłke wybić nad poprzeczką ,taka jest prawda

autor: ~obiektywny kibic 2012-03-25 22:21:02

avatar Bardzo słaby mecz mimo wygranej A klasa jest na wyciągnięciu ręki.

autor: ~onon 2012-03-25 22:26:34

avatar Panowie i panie gdzie ten entuzjazm po wygranym meczu. Lepiej jednak wygrywać i być w czubie/środku tabeli klasy niższej niż wygrywać od czsu do czasu i być w dole tabeli klasy wyższej.

autor: ~kibic... 2012-03-26 13:10:52

autor: ~wiktor 2012-03-26 18:55:38

avatar chcialbym aby ten ,,kibic..." podpisal sie nazwiskiem,skoro twierdzi ze w sanoku popełniłem bład!!jesli masz odwage napisz bo wiem kto był na meczu wiec po co sie ukrywac za kibicem??

autor: ~PB 2012-03-27 11:05:50

avatar bo popełniłeś!!! od kiedy bramkarz bronioną pilkę wypuszcza przed siebie. wszędzie na róg w trybuny ale nie przed siebie:) pozdrawiam

autor: ~kibic 2012-03-27 11:27:57

avatar Z opisu moderatora po meczu w Sanoku wynikało że obroniłes strzał z 20 metrów ,ale wybiłes piłke wprost, pod nogi nadbiegającego napastnika.Doswiadczony bramkarz powinien wiedzieć że takich żeczy sie nie robi,paruje sie piłke w boczne partie boiska

autor: ~wiktor 2012-03-27 17:26:43

autor: ~masło 2012-03-27 19:27:06

avatar Każdy popełnia błędy nawet Boruc czy Cech. Wiktor puścił jedną bramkę ale dużo też obronił. Nikt sie Ciebie Wiktor nie czepia o tą bramkę. Z perspektywy kibica wyglądało to tak jak byś wypiąstkował piłkę do przodu zamiast złapać lub wybić na bok. Z Twojej perspektywy natomiast to całkiem inaczej wyglądało. Było dziwne boisko, piłka źle skoczyła, zaskoczyła Cie, odbiła Ci się od klatki, nie mogłeś nic zrobić. Odbiła sie od klatki(lub barku) i poleciała do przodu. Zabrakło asekuracji obrońców. Trudno bywa. Nie ma sensu się kłócić z kibicami. Decydując sie na granie na pozycji bramkarza trzeba być świadomym że czasem kibice będą mieli pretensje o błędy. ale oczywiście dobrych interwencji nie pamiętają. no nic pozdrowienia dla Orła i naszych bramkarzy.

autor: ~kibic z beska 2012-03-27 21:24:48

avatar panowie szanujcie swoich zawodników oni poświęcają swoje zdrowie i wolny czas abyśmy mogli fajnie spędzić czas w niedzielne popołudnie. To jest amatorska liga pamiętajcie o tym. Pozdrawiam i powodzenia w lidze.