Zamiast sparingu gra wewnętrzna.

• autor: _redaktor_, 2010-02-27 15:42

Zaplanowane spotkanie sparingowe z Sobniowem Jasło nie doszło do skutku z powodu fatalnego stanu płyt boisk. W zamian zawodnicy obu drużyn rozegrali mecze wewnętrzne na orliku w Kołaczycach. Najpierw na sztucznej murawie pojawili się gracze ORŁA, po godzinie gracze Sobniowa.
ORZEŁ I-ORZEŁ II 12:8
bramki dla zwycięzców strzelali: M.Wilisowski 4, Witalis 2, A.Wilisowski 2, Szarek 2, Buczyński 2
dla przegranych: Marchewka 2, Cyrulik, Hendzel-sam., Wojdyła, K.Wilisowski, Cieniek, Szczyrba- z przewrotki

ORZEŁ I: Kaleta, Hendzel, Buczyński, A.Wilisowski, Szarek, Witalis, M.Wilisowski
ORZEŁ II: Cieniek, Malikowski,Cyrulik, K.Wilisowski, Szczyrba, Wojdyła, Marchewka

Grali również nasi ligowi rywale:
Ostoja Kołaczyce-Brzostowianka Brzostek 1:1
Przełęcz Dukla-Przełom Besko 1:3

Huragan Jasionka-LKS Głowienka 2:1

autor: ~kibic 2010-02-27 17:10:28

avatar no no panowie widze wszyscy trenuja. frekwencja bardzo wysoka.oby tak dalej i na wiosne gramy jeszcze lepiej o awans? :)

autor: Neosport.pl 2010-02-27 17:45:38

Profil Neosport.pl w Futbolowo Wygraj 16 kompletów strojów dla klubu w konkursie Drużyna Neosport.pl!!! Eliminacje trwają DO 31 MARCA!!! www.neosport.pl/Druzyna-neosport-pl-drug a-edycja-cinfo-pol-183.html

autor: ~kulpat 2010-02-27 17:56:09

avatar spokojnie roznie moze byc. najwazniejsze utrzymanie bo roznice sa naprawde niewielkie nawet do strefy spadkowej.

autor: ~OrzełL 2010-03-01 20:26:39

avatar autor: ~Daniel, 2010-03-01, 20:19.53 Bo tak ostatnio sam zamieszania narobiłem. Robię sprostowanie. Chcę grać na Lubli i będę również do tego dążył aby zostać już tu na stałe. Dobrze się tu czuje pod względem piłkarskim, mam większe szanse na grę i mniejsza presje "psychiczną" i co najważniejsze zostałem bardzo dobrze przyjęty przez zawodników Lubli i szybko się "wkomponowałem" w drużynę. Wrócił bym do Bieźdiedzy, ale po prostu nie mam szans na regularną grę a "ogonów" nie mam zamiaru grać bo nie jestem słabym zawodnikiem, nie jestem znowu gwiazdą i nie czuję się lepszym od pozostałych z B-dzy jednak "psychicznie" bym się wykończył siedząc na ławie.W tym tygodniu wszystko się wyjaśni. i co ...............?

autor: ~obi 2010-03-02 20:21:21

avatar DANIEL TO ZE SIE SIEDZI NA ŁAWCE TO NIE OZNACZA ZE JESTES SŁABSZYM OD POZOSTAŁYCH KOLEGÓW GRAJACYCH W PIERWSZYM SKŁADZIE. KAZDY TRENER MA BUL GŁOWY BO NIE MA RÓWNOZEDNYCH 16 ZAWODNIKÓW. PRZEWAZNIE CI KTÓRYCH SADZA NA ŁAWKE TO SIE OBRAZAJA A TO NIE O TO CHODZI. DOBRY ZAWODNIK NAWET JAK WCHODZI Z ŁAWKI TO NIE OSŁABIA LECZ WZMACNIA DRUZYNE, I TU UDOWADNIA SWOJA BARDZO DOBRA FORME I DAJE TRENEROWI DO MYSLENIA ZE TO ON POWINIEN ZAGRAC W PIERWSZEJ 11.

autor: ~znawca Orła 2010-03-02 21:23:02

avatar od czasu gdy w Bieździedzy rządzą pieniądze (dwóch wielkich biznesmenów) to co panowie macie? graczy ściąganych za pieniądze z pobliskich wiosek? czy to jest normalna gra w piłkę? normalne niedzielne popołudnie spędzone przy futbolu? płacenie zawodnikom za mecze za treningi? czy to nie przypadkiem chęć zrobienia czegoś bez głowy?! teraz wielkie nadzieje na awans i co dalej? będziecie na mecze do kołaczyc jeździć? (chyba nie myślicie że ktoś da wam licencję)  wtedy to już całkiem by was posrało...a gdzie trampkarze? gdzie jakieś rozsądne myślenie całego wielkiego zarządu z Kuligiem na czele...a Daniel? mieliście cie go daleko.. to teraz on ma na was wyjebane..niech grają u was te "anty gwiazdy z zachodu"

autor: ~kibic 2010-03-03 08:01:25

avatar jest taka zasada: niepytani i ci co nic nie robią niech milczą. masz wiele do powiedzenia "znawco" a przyjdź jak będą nowe wybory do zarządu i podejmij się jakiegoś zadania. nie jest sztuka stanac na drodze i dyskutowac. sztuka jest cos robic i pokazać że potrafisz nie tylko dużo mówić... przeszkadza ci to, że ktoś chce być jak najwyżej? widocznie ty wolisz c klase bo czas ci się zatrzymał 5 lat temu. a moze jesteś zwyczajnie zazdrosny, ze chlopaki maja cos z gry...?

autor: ~obiektywny 2010-03-03 19:20:12

avatar Ale  nikt Nie Zaprzeczy  ze kilku Zawodników Gra U Nas W B-dzy Bo ma presje Stracenia Pracy. i  Kto To Zaprzeczy . ? A o  jaka Firme (Firmy) Chodzi nie Bede Wymieniał bo nikt nie jest Głupi. Nikt Tego Otwarcie nie Powie Ale jednak Coś W Tym jest... Ciesze Się Ze sa Sukcesy ale Coraz Wiecej  jest W tym "Przemilczanych Tematów" Mam Nadzieje Ze jednak do kłutni nie dojdzie.   A Sprawa Daniela Powinna Byc Jasna. Skoro Wolii inny klub Powinno Dac mu się Wolna  renke . Bo kto  z nas ma prawo ingerowac w jego zycie ?... Szanujmy innych wole. bo to nie Extra Klasa. A jedynie nasze okregowe"A"

autor: ~ogr 2010-03-06 10:04:54

dominik zostaje w naszym  klubie ?