Zadecydowała jedna bramka.

• autor: _redaktor_, 2009-10-25 13:15

Sobniów Jasło-ORZEŁ Bieździedza 1:0

ORZEŁ: 1.Kuryj- 15.Buczyński, 6.Malikowski, 5.K.Wilisowski, 9.Cyrulik- 17.Łętowski(7.Szczyrba), 18.Cieniek, 8.Witalis, 14.Szarek- 16.Wojdyła, 10.Marchewka(11.M.Wilisowski)

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo klasy A seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na wyjeździe z Sobniowem Jasło 0:1. Spotkanie było słabym widowiskiem z małą ilością składnych akcji. Gospodarze momentami grali bardzo ostro i nie pozwalali na zbyt wiele naszym graczom, którzy na porażkę jednak na pewno nie zasłużyli, bo po prostu nie byli słabsi od rywala. Jedyna bramka w tym meczu padła w samej końcówce w zamieszaniu po rzucie rożnym i strzale w samo okienko jednego z graczy miejscowych, który chwilę wcześniej pojawił się na placu gry. Wiele kontrowersji wzbudziła decyzja sędziego głównego z pierwszej cześci drugiej połowy, kiedy to ORZEŁ strzelił bramkę, która jednak nie została uznana. Rzekomo Dominik Wojdyła faulował rywala w co można powątpiewać. Nam wypada tylko wierzyć, że arbiter nie pomylił się w tej sytuacji i jego decyzja była dobra. W naszym zespole po dłuższej przerwie zagrał Konrad Wilisowski. Zarząd oraz Redakcja serwisu składają serdeczne gratulacje Kamilowi Witalisowi z okazji narodzin pierworodnego syna. Jednocześnie informujemy, iż w najbliższym tygodniu odbędzie się tylko jeden trening, w czwartek na orliku w Kołaczycach o godzinie 17.30.