ORZEŁ wiceliderem!

• autor: _redaktor_, 2009-10-11 16:53

Burza Rogi-ORZEŁ Bieździedza 0:2
bramki: Wojdyła oraz Lechwar

ORZEŁ: 1.Kuryj- 9.Cyrulik, 6.Malikowski(10.Marchewka), 3.Cyran, 16.Kopeć- 17.Łętowski, 5.Cieniek, 13.Lechwar(7.Szczyrba), 18.Szarek- 15.Wojdyła(11.M.Wilisowski), 8.Witalis

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo klasy A seniorów ORZEŁ Bieździedza wygrał w Rogach z miejscową Burzą 2:0. Spotkanie było dość wyrównane i zacięte, ale to nasz zespół strzelił dwie bramki i okazał się lepszy. Od początku gospodarze posiadali nieznaczną przewagę rozgrywając piłkę głównie we własnej strefie obronnej. Pierwszy raz zagrozili bramce Łukasza Kuryja po kilkunastu minutach gry, ale jeden z graczy fatalnie spudłował z kilku metrów. Chwilę później Kamil Cyran tak niefortunnie wybijał piłkę z własnego pola karnego, że o mało nie wbił sobie "swojaka" za co może dziękował tylko i wyłącznie naszemu golkiperowi, który popisał się świetną interwencją. ORZEŁ objął prowadzenie po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego Dominika Wojdyły w samo okienko bramki gospodarzy. Trafienie to śmiało można zaliczyć do tych "stadiony świata". Na 2:0 podwyższył Damian Lechwar strzałem lewą nogą sprzed pola karnego tuż przy słupku po zagraniu ze skrzydła Jarka Szarka. Jeszcze przed przerwą kontuzji doznał filar naszego bloku defensywnego oraz kapitan zespołu- Paweł Malikowski i konieczna była zmiana. W drugiej części meczu ORZEŁ kontrolował przebieg gry na boisku nie pozwalając na zbyt wiele graczom Burzy. Ta wygrana oraz porażki drużyn "z pudła" sprawiły, że nasz zespół został wiceliderem rozgrywek. Gratulujemy! Zawodnicy dedykują to zwycięstwo Pawłowi Malikowskiemu oraz Damianowi Lechwarowi, który rozegrał ostatni mecz w tej rundzie, ponieważ wyrusza na misje do Afganistanu.

autor: ~marco 2009-10-11 17:08:36

avatar Duże Gratulacje dla Chlopaków, jesteście mocni co dla niektórych jest męczącą myślą:)))) oby tak do końca tej rundy!!!

autor: ~_redaktor_ 2009-10-11 17:30:17

avatar spotkania Przełęczy Dukla z Jasiołką Świerzowa oraz Victorii Kobylany z Sobniowem Jasło zostały odwołane z powodu zalanych boisk.

autor: ~kibic 2009-10-12 02:20:28

Gratulacje ORZEŁEK a wszczególnosci dla jednego zawodnika

autor: ~ss 2009-10-15 14:13:09

avatar Najlblizszy mecz mamy juz wygrany;D