• autor: _redaktor_, 2009-08-23 18:34

ORZEŁ Bieździedza-Huragan Jasionka 4:2
bramki dla naszego zespołu: Wojdyła dwie, Marchewka oraz K.Wilisowski
ORZEŁ: 1.Kuryj-15.Buczyński, 6.Malikowski, 16.Kopeć(14.Cieniek), 5.K.Wilisowski- 17.Łętowski, 13.Lechwar(8.Witalis), 9.Cyrulik, 18.Szarek- 2.Wojdyła(11.M.Wilisowski), 10.Marchewka(7.Szczyrba)

W kolejnym meczu rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo klasy A seniorów ORZEŁ Bieździedza wygrał z Huraganem Jasionka 4:2. O pierwszej, przespanej przez naszych graczy połowie należy jak najszybciej zapomnieć. To przeciwnik dominował na boisku, a ORZEŁ w żaden sposób nie potrafił się temu przeciwstawić. Tylko jedna stracona bramka przez nasz zespół to zasługa... fatalnej skuteczności rywali. Łukasza Kuryja pokonał gracz przyjezdych po precyzyjnym wykonaniu rzutu wolnego sprzed pola karnego. W drugiej połowie widzieliśmy już takiego ORŁA jakiego chcemy oglądać zawsze. Świetne zespołowe akcje i piękne bramki stworzyły wspaniałe widowisko. Nasz zespół wyrównał za sprawą Pawła Marchewki, który otrzymał idealne podanie od Piotra Cieńka i technicznym strzałem nie dał szans golkiperowi przyjezdnych. Chwilę później było już 2:1. Ernest Łętowski oddał strzał z dystansu, piłka została odbita przez obrońców Huraganu, jednak wprost pod nogi Dominika Wojdyły, który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Kilka minut później nasz zespół grał z przewagą, ponieważ jeden z graczy gości musiał opuścić plac gry za czerwoną kartkę po faulu bez piłki na Marcinie Cyruliku. Wtedy wydawało się, że ORZEŁ spokojnie będzie kontrolował przebieg gry, jednak niepotrzebny faul Artura Buczyńskiego przed własnym polem karnym dał rywalom rzut wolny, który został zamieniony na bramkę. Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Ernest Łętowski, a świetnie zamykający to podanie Konrad Wilisowski strzałem z pierwszej piłki wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Wynik spotkania ustalił Dominik Wojdyła przepięknym uderzeniem na pełnym biegu w samo okienko. Gratulujemy!