Juniorzy polegli w Szebniach.

• autor: _redaktor_, 2008-10-25 16:17
Jasiołka Szebnie-ORZEŁ Bieździedza 2:1
honorowego gola zdobył Łukasz Bartnik
ORZEŁ: M.Maziarz- K.Wilisowski, Kaleta(Kołeczek), Fornal, Szczyrba- A.Wilisowski, Nowak, Bartnik, Matyjas(D.Wilisowski)- Witalis, M.Wilisowski

W ostatnim meczu wyjazdowym rundy jesiennej juniorzy ORŁA Bieździedza przegrali z Jasiołką Szebnie 1:2. Początek spotkania należał do naszych graczy jednak strzały Artura Wilisowskiego, Rafała Nowaka oraz Mateusza Wilisowskiego obronił bramkarz Jasiołki. ORZEŁ objął prowadzenie po ładnej wymianie podań Rafała Nowaka z Mateuszem Wilisowskim i dograniu tego drugiego do Łukasza Bartnika, który nie miał problemów z pokonaniem golkipera gospodarzy w sytuacji sam na sam. Jeszcze przed przerwą Jasiołka zdołała wyrównać po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i celnym strzale gracza rywali z ok 16 metrów. W drugiej części gry przewagę mieli gospodarze, a ORZEŁ ograniczał się jedynie do kontr. Już na początku drugiej odsłony nasz stoper- Mateusz Kaleta po wydaje się dość łatwej wrzutce tak niefortunnie wybił piłkę, że ta wpadła do bramki... strzeżonej przez Michała Maziarza. Nasi gracze w końcówce próbowali jeszcze odmienić losy meczu, ale strzały Mateusza Wilisowskiego i Andrzeja Kołeczka były niecelne.

autor: ~Fan 2008-10-25 16:25:00

avatar "Liczymy, że nasza młodzież udowodni kto rządzi w tej lidze" Rozsmieszyliscie co niektorych tym tekstem. Teraz Wam moge powiedziec kto rzadzi - Jasiolka!!!

autor: ~pinokio 2008-10-25 16:27:57

avatar które macie miejsce w tabeli?

autor: ~11 2008-10-26 02:18:13

avatar korwa mowi sie trudno, i tak jestesmy najlepsi....