• autor: _redaktor_, 2008-10-18 14:56
ORZEŁ Bieździedza-Polonia Kopytowa 2:0
bramki dla ORŁA: T.Maziarz oraz M.Wilisowski

ORZEŁ: M.Maziarz- Szczyrba, Kaleta, K.Wilisowski(Fornal), Hendzel- A.Wilisowski(Liszka), Bartnik(Kołeczek), Nowak(Czajka), Matyjas(Wantuch)- T.Maziarz, M.Wilisowski(Marchewka)

W kolejnym meczu rozgrywek o mistrzowstwo klasy B juniorów ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym boisku Polonią Kopytowa 2:0. Mecz był dość wyrównany z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. ORZEŁ objął prowadzenie po akcji Mateusza Wilisowskiego i silnym strzale, który obronił bramkarz przyjezdnych, ale przy dobitce Tomka Maziarza był bezradny. Kilka minut wcześniej groźny strzał oddał Tomek Maziarz jednak piłka wylądowała na poprzeczce. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszych młodych graczy. Najpierw Łukasz Bartnik groźnie strzelał głową po dośrodkowaniu Artura Wilisowskiego, chwilę później strzał tego drugiego obronił bramkarz Polonii. Dogodnych okazji nie wykorzystali również Mateusz Wilisowski i Tomek Maziarz. Wynik spotkania w końcówce meczu ustalił Mateusz Wilisowski, który ograł dwóch rywali i posłał futbolówkę obok interweniującego bramkarza nie dając mu najmniejszych szans. Początkowo wydawało się, że bramkę zdobył Andrzej Kołeczek, jednak zawodnicy zgodnie przyznali iż bramka powinna zostać zapisana naszemu najlepszemu napastnikowi czyli Mateuszowi. Ten drugi dobił piłkę, ale gdy ta była już za linią bramkową. Gratulujemy!