Wygrana juniorów.

• autor: _redaktor_, 2008-09-20 21:21
ORZEŁ Bieździedza-Chlebianka Chlebna 6:5
gole dla ORŁA: M.Wilisowski trzy, A.Wilisowski, D.Lechwar, Kaleta
nasz zespół wystąpił w składzie: Maziarz- Szczyrba, Kaleta, D.Wilisowski(Kołeczek), A.Wilisowski- Witalis(Lechwar), Bartnik, Nowak, Matyjas- T.Maziarz, M.Wilisowski

W kolejnym meczu rozgrywek o mistrzostwo klasy B juniorów ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym stadionie Chlebiankę Chlebna 6:5. Już na początku spotkania ORZEŁ mógł prowadzić, jednak Michał Maziarz nie wykorzystał rzutu karnego. Zamiast 1:0 dla naszego zespołu zrobiło się 0:1, kiedy to Mateusz Kaleta sprokurował rzut karny i gracz gości nie dał szans naszemu bramkarzowi. Kilka minut później było już 0:2 po błędzie Dominika Wilisowskiego i strzale z kilku metrów gracza Chlebianki po długim słupku obok bezradnego Michała Maziarza. Pierwszego gola dla naszej drużyny w tym meczu zdobył Mateusz Wilisowski wykorzystując podanie Tomka Maziarza. Do remisu doprowadził Artur Wilisowski, który oddał strzał życia z ok. 20 metra z lewej nogi w samo okienko pozostawiając bez najmniejszych szans golkipera gości. Tuż po wznowieniu drugiej części spotkania ORZEŁ wyszedł na prowadzenia za sprawą Mateusza Wilisowskiego, który wygrał pojedynek w cztery oczy z golkiperem Chlebianki. Przyjezdni wyrównali strzałem z głowy z kilku metrów przy biernej postawie naszych defensorów. Kolejnego gola nasz zespół stracił z rzutu karnego po faulu Artura Wilisowskiego. Chwilę później zrobiło się już bardzo nieciekawie, bo ORZEŁ przegrywał dwoma golami po błędzie naszych obrońców. Od tego czasu na boisku rządził tylko nasz zespół. Czwartego gola zdobył Darek Lechwar, który ładnie zamnkął akcję po rzucie rożnym. Do remisu doprowadził stoper ORŁA- Mateusz Kaleta strzałem z głowy po wrzutce Artura Wilisowskiego. Zwycięską bramkę strzelił Mateusz Wilisowski, który wykorzystał błąd obrońcy gości.
Gratulujemy!