• autor: _redaktor_, 2008-09-13 17:15
Zamczysko Mrukowa-ORZEŁ Bieździedza 3:2
gole strzelili: Kołeczek oraz A.Wilisowski

ORZEŁ: Maziarz- Szczyrba, Kaleta, Dominik Wilisowski, K.Fornal(Wantuch)- Daniel Wilisowski(Marchewka), A.Wilisowski, K.Wilisowski(R.Fornal), Matyjas- Kołeczek,  Witalis

W V kolejce zmagań o Mistrzostwo klasy B juniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na wyjeździe z Zamczyskiem Mrukowa 2:3. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszych graczy. Prowadzenie naszej drużynie dał Andrzej Kołeczek, który przytomnie zachował się w polu karnym rywali i umieścił piłkę w siatce. Gospodarze wyrównali wykorzystując niezdecydowanie naszych obrońców. Kilka minut później ORZEŁ stracił drugiego gola i przy tej sytuacji nasi defensorzy również się nie popisali. Tuż przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Michał Maziarz, jednak bramkarz Zamczyska wyczuł intencje naszego golkipera i zdołał odbić piłkę, ale przy dobitce Artura Wilisowskiego był już bezradny. W drugiej połowie gra była bardzo wyrównana, jednak gospodarze zdołali strzelić zwycięskiego gola, pozostawiając bez szans naszego bramkarza. ORZEŁ wystąpił w bardzo osłabionym składzie. Z różnych powodów nie zagrali: Łukasz Bartnik, Mateusz Wilisowski oraz Rafał Nowak. Ich brak był bardzo widoczny w dzisiejszym meczu.